Satıldı Orj. Dr. Levine Manyetik ( 2 Dizlik+1 Bileklik )

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında dreamboys69 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. dreamboys69

  dreamboys69 Kıdemli Üye

  Kayıt:
  23 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  370
  Beğeniler:
  511
  Şehir:
  manisa
  Seviye:
  Orj. Dr. Levine Manyetik ( 2 Dizlik+1 Bileklik )

  dr.levine@hotmail.com online destek hattı

  fiyatı 19,90 tl
  2 adet dizlik
  1 adet bileklik


  Eğer tenis oynarken, koşarken, herhangi fiziksel bir hareket yaparken ya da hareket sonrasında dizinizde ağrılarınız varsa ya da yürürken, koşarken, futbol oynarken ya da dans ederken ara sıra dizinizde zorlanma hissediyorsanız, Dr. Levine Manyetik Güçlü Dizlik bu sorunları aşmanızda önemli bir destekçiniz olacaktır.

  Eğer bilgisayar kullanırken, spor yaparken; tenis oynarken, ev işlerini yaparken bileğinizde ağrı ya da zorlanma hissediyorsanız, Dr Levine Manyetik Bileklik bu sorunlarınızı aşmanızda size yardımcı olacaktır.

  Tasarımı ve patenti Ortopedi Cerrahı Prof. Dr. Jack Levine` e ait olan Dr. Levine Manyetik Dizlik, bütün önemli medikal dergilerinde yayınlanmış bir üründür. En önemli özelliği de, binlerce kişi tarafından beğenilmiş olmasıdır. Bantların çok hafif yapışkanlı yapısı, dizi pattellanın hemen altından rahatça kavrar. Hareket kabiliyetini kısıtlamadan, patellaya alttan destek sağlayarak; patella-femoral ekleminin mekaniğini değiştirir. Dr. Levine Manyetik Dizlik ve Manyetik Bileklik , ağrılarınızı hafifletir ve size tekrar rahatça hareket edebilme olanağı sağlar.

  Ürünün Özellikleri:
  Manyetik Dizlik: Diz ağrılarının azalmasına yardımcı olur.
  Manyetik Bileklik: Bileğe rahatça oturur, hareketi kısıtlamadan dolaşımı hızlandırarak gerginliği alır ve bilek ağrısını gidermeye yardımcı olur.
  Dizi ve bileği rahatça kavrar ve son derece hafiftir.
  Her ölçüye uyacak şekilde ayarlanabilir (Velcrolu).
  Giysilerin altında bile rahatça kullanılabilir.
  Ürün İçeriği :
  2 Manyetik Dizlik (herbiri 400 gauss manyetik şerit içerir )
  1 Manyetik Bileklik (400 gauss manyetik şerit içerir)
  Dikkat edilmesi gereken konular:
  Manyetik dizliğin üzerindeki yazı üst tarafa gelecek şekilde takın. Mıknatıslar; kalbin atış hızını ayarlayan cihaz, otomatik defibrilatör, ensülin pompası, ilaç alımı için takılan yama kullanıcıları tarafından ve hamilelik döneminde kullanılmamalıdır. Kalp pili, metal çivi, platin ve protez sahipleri için ürün kullanımı doktor gözetiminde olmalıdır. Tansiyon ve kalp hastalarının kullanması önerilmez. Açık yara üzerine takmayınız.
  Yaklaşık 20 yıldır, diz ağrısı olan kişilere ağrılarının azalmasına yardımcı olmuştur.
  Kimler kullanabilir?
  Dizlerinde ya da bileklerinde herhangi bir rahatsızlığı olan ya da ara ara hassaslık hisseden, Her meslek grubundan, Genç / yaşlı herkes, ağrının dinmesi ya da önlenmesinde Dr. Levine Manyetik Dizlik ve Bileklik setini kullanabilirler.
  Manyetik Dizlik, bütün önemli medikal dergilerinde yayınlanmış bir üründür. En önemli özelliği de, binlerce kişi tarafından beğenilmiş olmasıdır.
  Manyetik Dizlik ve Manyetik Bileklik , ağrılarınızı hafifletir ve size tekrar rahatça hareket edebilme olanağı sağlar.

  * Manyetik Dizlik: Diz ağrılarının azalmasına yardımcı olur.

  * Manyetik Bileklik: Bileğe rahatça oturur, hareketi kısıtlamadan dolaşımı hızlandırarak gerginliği alır
  ve bilek ağrısını gidermeye yardımcı olur.

  * Dizi ve bileği rahatça kavrar ve son derece hafiftir.

  * Her ölçüye uyacak şekilde ayarlanabilir (Velcrolu).

  * Giysilerin altında bile rahatça kullanılabilir.  dr.levine@hotmail.com online destek hattı

  Fotoğraflar

  [​IMG]

  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]
   

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_8-48-58.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
get-good-sleep.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
6.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.