1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

Orion takas 300ytlye değer herşeyle takas yapılır

Konu, Aranıyor Arşivi kategorisinde sercan_ronaldinho tarafından 28 Şubat 2007 tarihinde paylaşıldı.

1. Kayıt:
    27 Şubat 2007
    Sponsorlu üzerinde full shimano rst maşa var.. en kısa zamanda resim ekleyeceğim

2. cheyenne Forum Demirbaşı

resimleri hala beklıyoruz

3. kaan Forum Demirbaşı

arkadaşımın yerine ben koydum;)

4. mchel Yeni Üye

celbino aliminyum kadro ön amortisor motor amortisoru arka dişli shımano megarance 21 vites ön disc fren arka normal arka arttırıcı shıme 15.5 kilo kadro agırlıgı sele özel pişik yapmayan sele 450 ytl ye aldım 300-350 ye yada orıonla takas yaplır

5. mchel Yeni Üye

bende celbino var. SADECE on de amortısor var motor amortısorü, arka dişli shımano megarance, pedal carelli sele pişik yapmmayan sele carelli, vites kolları shımano, kadro aliminyum alaşımlı, agırlıgı 14.10 kg, tekerler mtb ok resmı de bı ara koycam bana burdan ulasabılırsın senbayram2@.... 0542 652 66 62 ben kadir byby k i b grssmk uzre

6. skylark0606 Yeni Üye

aresle takas olurmu
    yani bianci ares fs ile takas düşünürsen olur