Orİon Ds

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
selam arkadaşlar bu aralar bi bianchi orion ds almayı düşünüyorum 21 vites ayarlı ön amartsör ön disk arka v fren ayrıca bianchi nin yeni vites+fren kolları çok hoşuma gitti :D ne dersiniz bazen daglık alana çıkarım ama genelde asfalt ve yokuş yollarda gidecek(bazı yokuşlar toprak yol) bence güzel bişey olur önerileriniz ne

Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ben derimki alma bütceni biraz bilmiyorum ne kadar bütce ayırdın ama biraz artırarak corretec motion alabilirsin

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Sanırım Bianchi orion 560 ytl civarı idi,bence alma ağır bisiklet,

TheOnine

Üye
Tepki
1
arkadaşlar fazla tercih edilmiyor ama sedonanın bisikletleri bence cok daha iyi..

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Bu sene Mtb lerde kalite yükşelişi sezinliyorum,seneye büyük rekabet olucak sanırım,:rolleyes:

Trek,Scoot,Corratec,Kron,Sedona,whistle ..Kalite açısından ve bütceye göre sırasıyla gözden geçirelecek bisikletler...;)

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim ama adıyamanlı oldugum için buralarda model bulamıyorum onu da zor buldum zaten orion u :D yoksa biraz dişimi sıkar kron alırım ama buralarda hem model yok pek dandik dandik bisiklet satıyolar adam bi dag bisikletini 150 milyona satıyo parçaların markasını bile ilk defa görüyorum daha kalite 0 bi bayi ye sordum kron veya trek getiriyomusunuz diye adamdaki tepki şu oldu 'kron mu o ne ya' tabi olsa biriktiririm paramı 500 ytl ye kadar indirim yapabiliyolar taksit felan ya bide agırlık pek farketmiyo genelde oldugum yer düz oldugu için :)

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
arkadaşlar geçirdigim son krizden sonra ekonomim çöktü :D bianchi stratos aldım :D oda çok hoş hafif kıvrak yani hayırlı olsun diyebilirsiniz :D

Tepki
13
hyrlı olsn arkdslr bana 2. el orıon lazm bulabılck oln veya bana yardmcı olabılck oln varmı