ORDU ve çevresinde 10 Şubat'a kadar antrenman arkadaşı

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ogiheyn tarafından paylaşıldı.

1. ogiheyn

ogiheyn Yeni Üye

Adı:
    Oğuzhan Meral
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Dönem arası tatili nedeniyle Ordudayım. Zamanı olan arkadaşlarla planlayıp zaman mekan yol durumlarını konuşup beraber pedallamak isterim. ogiheyn@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımı sunuyorum.

2. C.S.Yıldırım

C.S.Yıldırım Üye

Seviye:
    Hocam facebookdan bisiklet safari grubunu eklersen ordu çevresinde bir çok arkadaş bulabilirsin. Buluşma yerimiz de alpem bisiklet.

ogiheyn

ogiheyn Yeni Üye

Adı:
    Oğuzhan Meral
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bisiklet safari grubunu biliyorum da genelde benim antrenman tarzıma uygun değil de gezi tarzı aktiviteler oluyor. Haberim var severek takip ederim :)

İlginizi Çekebilir

upload_2017-5-5_22-41-4.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...
upload_2016-4-29_9-42-54.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
DEZ7Uml.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...