Ordu Caddesi Yayalaştırma Projesi Bisiklet Turu (İstanbul)

firestone

Forum Bağımlısı
Tepki
2.119
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
FB_IMG_1500853339623.jpg Facebook'da gördüm paylaşıyorum.

Scudo

ilonhogir

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Carraro
Unkapanı köprüsünden sonra hangi güzergah üzerinden ilerliyoruz. Beşiktaş'tan dönüşte Sirkeci üzerinden dönüyoruz yanılmıyorsam, doğru mudur Firestone?

firestone

Forum Bağımlısı
Tepki
2.119
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gördüğümü paylaştım, sosyal medya hesapları paylaştığım görselde var, detaylar orda. Orda yazanlardan fazlasını bilmiyorum.

Levin

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Lapierre
Arkadaşlar merhaba,
Etkinlik linki şudur: (link)

Yalnız pek duyurusunu yapamadılar, katılım az olacak gibi geliyor bana. Bu yüzden kararsızım ben de katılıp katılmama konusunda.
Sitede de çok bir şey yazmıyor. Toplu hareket edilecek, ambulans eşliğinde devam edecek ve kasksız katılım olmayacak yazıyor sadece.
Rehber de olacakmış. Ne dersiniz? Katılan olacak mı bu programa?

eatmc

Üye
Tepki
88
İsim
Efe
Bisiklet
Mosso
@Levin illaki olur katılım ki olmasa bile imkânınız varsa farkındalık oluşturmak için katılın derim

Levin

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Lapierre
@eatmc Katılacağım da inşallah grubu aşırı yavaşlatacak bir ortam olmaz. Hız/performans deniyorum genelde, afişte 3 saatlik zaman dilimi görünüyor. 20 km için 3 saat.... Bilemedim. :)

eatmc

Üye
Tepki
88
İsim
Efe
Bisiklet
Mosso
@Levin farkındalık oluşturma kısmı biraz fazlaya kaçacak o zaman demekki:D

• Beğen
Tepkiler: Levin

maraz

Üye
Tepki
58
İsim
Bilal
@Levin bi seferde hız performans denemeyiverin canım ne olacak :) böyle turlarda seyir halinde fazla kasmadan yormadan sakince bi dolaşıp gelmesi hoş oluyor e nihayetinde farkındalık turu.. zaten istanbulda normal şartlarda aman oradan mı sıkıştırılırız,buradan çukura düşeriz şuradan hanzo mu çıkar,dallamanın biri seyir halinde bisikletlinin kafasına mı vurur ne ararsanız var, malumunuz şöyle ağzımızın tadıyla binemiyoruz şu melete en azından böyle turlarda olsun keyfini çıkartalım,yayıla yayıla pedallayalım...

• Beğen
Tepkiler: Levin

Levin

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Lapierre
@maraz Tabi haklısınız, hepsinin tadı ayrı. Maksat bir arada hareket etmek güzelce.. :)

• Beğen
Tepkiler: maraz