orbea

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Enes Çapan tarafından paylaşıldı.

1. Enes Çapan

Enes Çapan Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Arkadaslar tavsiye edeceğiniz bisiklet markası varmı bilindiklerden hariç iyi olan 1000-1200 tl civar bütçem var SALCANO BİANCHİ KRON SEDONA bunlardan baskaa

2. Arkın Şeker

Arkın Şeker Bisikletkolik

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Konunun başlığı orbea ama siz çok farklı markalar sormuşsunuz? tam anlayamadık bence?

3. Emre Gülen

Emre Gülen Onursal Üye

Seviye:
    Bilinmedik markalara yönelmeyin bence Türk markası olarak Kron-Salcano-Sedona bu üç markanın haricinde fiyatını hakeden bisiklet bulmak zor. En iyiler bunlar bilinmedik marka aramanızı önermem ben.

İlginizi Çekebilir

IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
tyres.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-10-3_16-47-20.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...