online alışverişsiteleri

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında sinan_zorlu tarafından paylaşıldı.

1. sinan_zorlu

sinan_zorlu Üye

Seviye:
    arkadaşlar forumda dolanırken resmen gıcık oluyorum. yok indirimden 1450 liraya sedona istanbul aldım, yok %30 indirim vardı, yok ciddi pazarlıkla çok sağlam indirim aldım. arkadaşlar nereden alıyorsunuz bu indirimleri, ben o kadar gezdim, peşin para dedim, şimdi çıkar şimdi alacam dedim %10'dan fazla indirim yapan yok. ben de mi bir sıkıntı var? bir el atın hele de bu indirimli fiyatları nereden alıyorsunuz? paylaşın burada herkes faydalansın.

kolay gelsin.

minolta35 bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

1260442400631-53b3fvc497a2-1468594337430-170idxc1zvy8a-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
General-Energy-Burn-Rate.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-9-26_14-19-40.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...