Online alışveriş

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba ; birkaç sorum olucak

Sitenizde online alısveriş suan hizmettemi ? yani telefon falan acmamıza gerek var mı ? Yoksa direk sepete doldurup kredi kart işlemleriylemi alıcaz ( standart her sanal magazada oldugu gibi )

Yapı kredi world ile taksitlendirme secenegi mevcutmu ( peşin fiyatına vs )

Birde tahmini 150 ytl lik bi alısveris yapıcam kargo durumu nasıl olur ? 100 ün üstünü sizmi karsılıyorsunuz ?

Ve son olarak , daha öncede sölediginiz gibi ürünler 2-3 gune kadar gelir demistiniz . Hepsini bir yerden almak istediğim için bana kesin bir tarih verebilirmisiniz . ( sele borusu 30.9 ve carbon barend )

Tesekkür ederim

Scudo

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hala beklemedeyim :(

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@bisikletci

özelden ulaşırsan daha iyi olur bende bir ürün sormuşdum üç beş gün içerisinde açılacak demişlerdi online alışveriş.

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ok Nuri . Aslında bi yerden bi alısveriş yapıcam , fakat kartın taksitlerini dagıtmamak acısından bekliorum hepsnin bi yerden alayım birde kargo masrafı olmasın diye düşünüyorum . Bi iki gün daha beklerim ..

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Ben de Lütfü abi ile konuştuğum kadarını ekleyeyim,

Sitenin son rötüşları yapılıyor. Halen güvenlik sertifikalarının tamamlanması ve bazı küçük sorunların halledilmesi ile uğraşılıyor. Kur ve KDV ile ilgili küçük sorunlar var. Zaten site resmi olarak hizmete başladığında size bilgisi verilecektir. Şimdilik beklemede kalın birkaç gün bekleyin veya telefonla iletişime geçin.

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tamamdır ben hala beklemedeyim ;) aman güvenlik cok önemli birsey tabiiki bu tarz işlemler için anlıyoruz sizi :) Kolay gelsin ...

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Abi noldu yaw , yapabiliomuyuz alısveriş :) Yeni taytlarda gelmiş .. fiyatlar gercekten cok makul . keske ankarada olsaydım .. adana olunca böle beklioz :(