öneri

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Said Ergöktaş tarafından paylaşıldı.

1. Said Ergöktaş

Said Ergöktaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar bisan action bisikletim için bir çift dış lastiğe ihtiyacım var.Bisikleti genellikle asfalt ve arazide kullanıyorum.Önerileriniz nelerdir?
    Teşekkür ederim...

2. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Schwalbe Black Shark SX .(26 X 2,10)
    Ortası düz sayılabilecek yakın dişli, kenarkarı dişli. Kuru ve sert zemin koşullarına çok uygun.
    13.-EU Adet. (Siteye daha koyamadık) google 'dan resimler bölümünde yüzlerce resmi var..

Selamlar.
    Gürsel Akay
    www.yesilbisiklet.com

3. vmungan

vmungan Üye

Seviye:
    Yol (sahil + bir miktar uzun yol) kullanımı icin de IRC'yi mi bu lastikleri mi tavsiye edersiniz yardımınıza simdiden teesekkurler

Said Ergöktaş

Said Ergöktaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    @gürsel
    saolaın hocam peki bunlar ıslak zeminlerde nasıllar?Mümkünse ıslak zeminlerde de işime yarayabilecek bir lastik söyleyerbilirmisiniz?

İlginizi Çekebilir

63119070124aac83_ESCHELON.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...
qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
upload_2016-8-24_11-11-12.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...