Öneri

Fatih Özçetin

Aktif Üye
Tepki
72
Arkadaşlar öncelikle merhaba hemen soruma geçim tayt giymek istemiyorum. Ancak popom 1 saat içinde normal şortta ağrıyor. Sormak istediğim bu taytı şortun altından giyebilirmiyim yada popoyu ağrıtmıcak herhangi birşey varmı. Bisikletim Merida Bignine tfs 100d selem de gayet iyi.

Scudo

Mutlu Köksal

Satılık Scott Scale LTD CR1
Tepki
224
İsim
Mutlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tabii şort-tayt olarak birlikte satılan setler var yada standart bir pedli tayt alıp içe giyebilirsiniz

Fatih Özçetin

Aktif Üye
Tepki
72
Çok teşekkürler :) şu iki gündür bisiklet üstünde duramaz oldum yaw :D Marka olarak öneriniz nedir yani adidas yada nike gibi magzalarda bulunurmu ben kıbrıstayım da şu an burda pek seçenegim yok

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Adidas ve Nike'ın padli taytı olduğunu sanmıyorum. Bisikletçi dükkanlarına bak. Bulamazsan (link) den almaya çalış.

• Beğen
Tepkiler: Fatih Özçetin

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Yurtdışından bu tip ürünleri sipariş verebilirsin.Genel olarak kullanıcılar olumlu yorumluyor.
Ben de dün bir tane sipariş verdim,20-25 güne gelir sanırım.Fikir vermesi açısından şu sayfada yüzlerce alternatif var...

(link)

Koray06

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Sedona
Bisiklet böyle bir sevda işte. Adamın eline iğne iplik aldırıp dikiş bile diktiriyor. :) ( kendinyap sitesi oldukça faydalıdır bu arada ) Tayt konusu'nda daha önceki mesajlarımda çok sivri çıkışlarım vardı o da neymiş falan filan gibi halen yok değil ama kısmen yıktım tabularımı tayt aldım giyiyorum oldukça rahat da ettiriyor ama yanındaki bisikletli arkadaşın bile "canııım taytını giymişsin yine" deyince çileden çıkabiliyor insan. Tüm bunlara rağmen aldırış etmeyip giyiyorum. Tayt giymeden bu işin çözümü yok ;) Ya anneanenizden ya da babaannenizden selenize bir yastık yaptırıp diktireceksiniz :D ya da o taytı giyeceksiniiz. Btwin marka kırmızı silikon ve hava kanallı delikli falan fıstık bir tay almıştım 50 küsür liraya gayet kullanışlı. btwin marka turuncu pedli tayt var o en üst segmenti'ydi bu markanın. Decatlon denen magazadan temin etmiştim, tavsiye ederim.

ibrahim ALBAY

Daimi Üye
Tepki
317
Bisiklet
Giant
Fatihcim bu işin en iyi markasi Santini dir bulmaya calis ben santini ürünleri kullaniyorum tavsiyem budur.