önemli

Konu, 'Tekerlekler' kısmında kaan ercan tarafından paylaşıldı.

1. kaan ercan

kaan ercan Üye

Seviye:
    arkadaşlar 2: konuda size danışacağım Bisikletim: Bianchi Meta Pro
    konu1:arka tekerimde takılı jantın boyutu 26 ön deki jantımın telleri kırıldı ve çok fazla şekilde dengeyi bozuyor bendede yedek olarak 24 boy var bisikletçiye gidene kadar (yaklaşık 3-4 km)24 lüğü takpda gide bilir miyim?

konu2:janta kapak takmak bisikleti yavaşlatırmı?
    :D

2. Mustafa Volkan Koca

Mustafa Volkan Koca Bisikletkolik

Seviye:
    1. hiç denemedim ama olmaz gibi fren pabuçlarına lastiğin sürter fren tutmaz
    2.janta kapak takmak yavaşlatmaz ama jantın içinden hava geçemeyeceği için yanlardan gelen rüzgar seni saga veya sola savurur bu kapaklaradan daha önce kullanmışlığım var sahile rüzgarlı havalarada çıkamıyordum

Mustafa Volkan Koca bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...
3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
PicsArt_09-19-07.47.23.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...