Önemlİ !!! "Edirne'de Ulaşım Sorunları ve Çözüm Önerileri" konulu panel düzenlenicek

ali erol

Aktif Üye
Kayıt
16 Kasım 2006
Mesaj
109
Tepki
92
Şehir
Edirne
Merhaba,
21 Aralık 2006 Çarşamba günü saat 9:30'da Trakya Üniversitesi Konservatuvar Salonunda yerel yöneticilerin(Vali-Belediye Başkanı-Rektör) katılacağı "Edirne'de Ulaşım Sorunları ve Çözüm Önerileri" konulu panel düzenlenicek. Bizler de Bisiklet kullanıcıları olarak taleplerimizi kürsüden dile getirmemiz gerekiyor. Panelde bu kentte sadece araç kullunanlar olmadığı bisiklet kullananların da göz önüne alınması gerektiğini dile getirmemiz gerekiyor bu yüzden Bisiklet kullanıcılarının katılımının çok olması Önemli.
Bizler Trakya Üniversitesi Bisiklet Toplululuğu (TÜBİT) olarak panel'in Modaratörü(Prof. Dr. Sait ARDA,bu hoca zaten bizim topluluğumuzu biliyor) ile görüşüp Bisiklet Kullanımıyla ilgili bir sunuş hazırlıcaz.
 
Scudo

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Kayıt
17 Ağustos 2006
Mesaj
541
Tepki
688
Şehir
Edirne
Bisiklet
Fuji
Aliciğim, bisiklet konusundaki çalışmalarınızı hayranlıkla izliyoruz. Böyle geniş katılımlı bir panelde bisikletseverlerin sesinin de olması çok güzel bir şey. Ben de orada olmak isterdim ama Çarşamba günü çok önemli bir işim var.
Ayrıca siz değerli TÜBİT'lilerin bisikletseverleri hakkıyla temsil edeceğiniz muhakkak. Gönlüm sizlerle...
 

Admin

Yönetim Kurulu
Kayıt
5 Eylül 2004
Mesaj
1.802
Tepki
2.976
konu tarafımdan ilgili bölüme taşınmıştır.

başarılar dilerim.
 

c.turhan

Aktif Üye
Kayıt
27 Aralık 2005
Mesaj
156
Tepki
262
Şehir
Lüleburgaz
Ali'ciğim, aldınız başınızı gidiyorsunuz, helal olsun hepinize. Bu çabalarınızın mutlaka olumlu sonuçları olacaktır. Tüm arkadaşlara çok selamlar. (Hafta sonu olsaydı % 100 oradaydık)
 

Murat CER

Forum Bağımlısı
Kayıt
11 Ekim 2004
Mesaj
2.051
Tepki
1.132
çok kolay...daha çok bisiklet, daha az trafik sorunu, daha az çevre sorunu, daha az gürültü kirliliği, daha az milli servet ziyanı...

can-ı gönülden başarılar...
;)