ön vites sorunu

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Erhan Gunes tarafından paylaşıldı.

1. Erhan Gunes

Erhan Gunes Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    arkadaşlar size bir sorum olcaktı.ben kron xc 250 aldım bir hafta önce.internetten siparişle geldi.ayarları yapıldımı gönderen tarafından bilmiyorum.ama bazen ön 1.dişliden 2.dişliye geçtiğimde,gidondaki vites kolunda 2 yazmasına rağmen zincir 1.dişlide oluyor.ve doğal olarak da ses çıkarıyor giderken.bunun sorunu vites ayarlarında mı sizce?ben kitapçığa göre ayarlamaya çalıştım ama tam olmadı sanırım.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-9-26_14-17-55.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
Dumbbell-Squat-Jump-Exercise.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...