Ön v fren montaj sorunu

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar geçenlerde yeni bir v fren takımı aldım arka tarafta sorun yok fakat ön tarafta boşluk kalıyor. tam oturmuyor resimde daha iyi görebilirsiniz. acaba benim bisikletemi olmuyor. yoksa aldığım yer bana yanlış ürünmü verdi ? böyle kullansam bir sorun çıkarmı ? yardımcı olursanız sevinirim
teşekkürler

Fotoğraf bulunamadı.

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Resim hem çok büyük hemde bişey anlaşılmıyor malsef daha net bir resim çekerseniz daha kolay yardımcı olabiliriz...

• Beğen
Tepkiler: mehmetklc84
Tepki
0
@Hasan Çağrı

http://img362.imageshack.us/img362/1661/vfrenro0.jpg

Teşekkürler

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Boşluk olması olabili rfakat bu boşluk çok fazla geldi bana... Belkide freni pivota bağlayan vidalar uzun geliyordur...

• Beğen

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
bazen bu kadar boşlukta olabiliyor seni başka bir şikayetin yoksa öyle kullan bi sorun yok bence.bu durum pivotların uzunlukları ile ilgili.

• Beğen

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
O bosluk dogal, pivotlarin boyundan kaynaklaniyor. Eger ki fren yaylari dogru yere oturuyor ve cikacak gibi durmuyorsa rahat rahat kullanabilirsin.

Tepki
0
Teşekkür ederim arkadaşlar. Az önce bir sahil turu yaptım yaklaşık 3 saattir. firenlerde hiç bir sorun çıkmadı oynama gevşemede yok. aynen sizin dediğiniz gibi . tekrar ilginize teşekkür ederim.

Saygılar