Ön v fren montaj sorunu

Konu, 'Frenler' kısmında mehmetklc84 tarafından paylaşıldı.

1. mehmetklc84

mehmetklc84 Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar geçenlerde yeni bir v fren takımı aldım arka tarafta sorun yok fakat ön tarafta boşluk kalıyor. tam oturmuyor resimde daha iyi görebilirsiniz. acaba benim bisikletemi olmuyor. yoksa aldığım yer bana yanlış ürünmü verdi ? böyle kullansam bir sorun çıkarmı ? yardımcı olursanız sevinirim
    teşekkürler

http://img258.imageshack.us/img258/6599/15062008087nr3.jpg

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Resim hem çok büyük hemde bişey anlaşılmıyor malsef daha net bir resim çekerseniz daha kolay yardımcı olabiliriz...

mehmetklc84 bunu beğendi.
    mehmetklc84

mehmetklc84 Yeni Üye

Seviye:

Teşekkürler

4. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Boşluk olması olabili rfakat bu boşluk çok fazla geldi bana... Belkide freni pivota bağlayan vidalar uzun geliyordur...

5. bts.elektronik

bts.elektronik Forum Bağımlısı

Seviye:
    bazen bu kadar boşlukta olabiliyor seni başka bir şikayetin yoksa öyle kullan bi sorun yok bence.bu durum pivotların uzunlukları ile ilgili.

6. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

O bosluk dogal, pivotlarin boyundan kaynaklaniyor. Eger ki fren yaylari dogru yere oturuyor ve cikacak gibi durmuyorsa rahat rahat kullanabilirsin.

mehmetklc84

mehmetklc84 Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Az önce bir sahil turu yaptım yaklaşık 3 saattir. firenlerde hiç bir sorun çıkmadı oynama gevşemede yok. aynen sizin dediğiniz gibi . tekrar ilginize teşekkür ederim.

Saygılar

İlginizi Çekebilir

2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
20150722_101722.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
carb-up.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...