ön suspansiyonlu bisiklete ön bagaj baglama?

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
Merhaba bisikletim scott p5 ve bsikletin önüne bagaj aparatı almak istiyorum yanlız süspansiyonlular için yokmuş sanırım ülkemizde yabancı ülkelerde gördüm acaba atan yer biliyormusunuz?

Scudo

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.236
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
@derşan sezer

Türkiyede olduğunu sanmıyorum(Arka bagaj bile bulunamıyor doğru düzgün, onu da yurtdışından getirttim) fakat chainreactionscycles da süspansiyonlu maşaya bağlanan bir model vardı. Başka bir modelde v-fren pivotlarına monte ediliyordu.

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Konuyu tekrar canlandırmak istedim. Bende de süspansiyonlu bir bisiklet var ve 2 adet bagaj buldum.

İlki şu: (link)

Taşıma kapasitesi vb. yazmıyor. Lastik üstünden geçen halka kısımın uçları vidalı. Bence bu sıkıntı gibi. Diğeri ise şu:

(link)

9X2 kg kapasite diyor. Daha sağlam gibi görünüyor. Fakat 18 kg çok az değil mi? Ortalama 1 çantada 15 kg gibi bir yük bindirsem, kasisler ve sarsıntı vb. durumların yapacağı fazladan baskı ile bagaj taşımada bir sıkıntı oluşturur mu sizce? Deneyimi olan var mı?

ayhanakbuga

Daimi Üye
Tepki
549
Bisiklet
Scott
Pedal bisiklette Tubus Swing marka ön bagaj var. Almayı düşünüyorum. Süspansiyonlu ve maşada bagaj deliği olmayan bisikletler için uygunmuş.

Fatih Kibar

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Fatih K.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Merida
@olgun şenel

Aldınız mı acaba bunu? Erdoğanlar'da halen mevcut düşünülebilir bir ürün. Aldıysanız eğer memnuniyetinizi merak ettim.