Ön maşaya bagaj takma aparatı (low rider veya front pannier)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Merhaba,
İngiltereden uzun turlara çıkarsam diye almıştım ama hiç takmadım ve kullanmadım. Ön çatala kancalı bagaj çantalarının takılması amacıyla kullanılmaktadır... Fiyat 90 ytl. Lütfen özelden iletişime geçiniz.

(link)

Kullanım örneği:
(link)

Scudo

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
hakan abi peki disk fren kullanımının bulunduu bisikletlerde sıkıntı çıkarmazmı bu bagaj?onunla alakalıda bilgi sunarsanız seviniriz

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Valla ben hiç kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim, belki süspansüyonlu maşalara uymayabilir, ama eminimki usta bir bisikletçi çeşitli eklemelerle monte edebilecektir diye düşünüyorum... Tahminimce en iyi kullanım şekli sabit maşalar için.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Hindistan yolculuğumuz için kullandığımız ön bagajın ta kendisi olur bu bagaj. :)
süspansiyon ile olumusuz bir yanı yok. Ancak takmak için , sıkarken maşanın boyasını biraz çizdirmeniz gerekebilir.

tur bisikletlerinde disk fren olmayacağı ( olmaması gerektiği ) için disk fren ile uyumunu bilmiyorum.

sorun olursa da biraz daha yukarıdan takılarak halledilebilir bence.

Sökünce yassı hale geldiği için taşıması kolay ve avrupada çok tanınan bir marka bu bagaj . Kim alırsa memnun kalacaktır.

GokhanAK

Daimi Üye
Tepki
294
Bisiklet
Peugeot
Soner hocam gerekli cevabı vermiş.
Aslında amortisörlü bu bagajlar için üretilmiş bir bagaj. U kelepçeli bagajların tamamı amortisörlü bagajlar içindir. Piyasadaki bu tür amortisörlü bagajların çoğu Kanadalı bir bisiklet firması tarafından üretiliyor. Rüştünü ıspatlamış bir firma.

Sevgili Hakan Yazman özel mesajınız var...