ön maşada ses!

Konu, 'Süspansiyon' kısmında konusances tarafından paylaşıldı.

1. konusances

konusances Üye

Seviye:
    bisikletimin önünü kaldırınca çaat! diye bi ses geliyor.Maşam amortisörlü neden olabilir?

2. yaminkutlu

yaminkutlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Maşanın markası ve modeli ne? Ve neden ön kaldırıyosun?

3. mziyaeddin

mziyaeddin Kıdemli Üye

Adı:
    Mehmet Ziyaeddin UYANIK
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Benin eski bisikletimde de aynı sorun vardı. Nedeni maşanın vidalarının gevşemesindenmiş.(Bacakları açmaya yarayan vidalar.) Hatta bisikleti ters çevirdiğimde maşada yaklaşık 1 cmlik boşluk vardı. O vidaları kontrol etmende fayda var. Eski maşalarda o vidalar bacakların üstündeki tıpaların altında bulunmakta.(En azından benimki öyleydi,22 cm derindeydi.:D )

İlginizi Çekebilir

qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
upload_2017-2-1_9-8-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
IMG_20160426_171943.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...