Ön Amortisör Yağlanma

Konu, 'Süspansiyon' kısmında kaan yazmacı tarafından paylaşıldı.

1. kaan yazmacı

kaan yazmacı Yeni Üye

İyi bayramlar öncelikle arkadaşlar Ben yeni bisiklet aldım fakat 1 hafta oldu olmadı Ön Amortisör Sim Siyah oldu Üste kadar çıkıyo yağlar ben çukurlardan atlayınca felan çoğalıyor bu yağa çözüm bulunabilirmi ?

2. ismailduran

ismailduran Üye

Seviye:
    sizede iyi bayramlar öncelikle maşanın o-ringleri bozulmuş olabilir bence,yinede diğer arkadaşlardan da yorum beklemen iyi olur yanlış yönlendirmek istemem ama o-ringleri bozulduysa değişmesi gerekir onlarda 1-2 tl falan ama garantisi devam ediyorsa sakın kendin açma maşayı servise götür onlar baksın.
    iyi forumlar

İlginizi Çekebilir

upload_2016-9-20_11-39-13.png
Forum selam, işler nasıl gidiyor? Umarım her şey yolundadır :) Form tutmak diye bir laf var. Ya da bir atlet iddialıysa onun için 'bugün formunda' deriz. Bu terimin bir geçmişi varmış. 1800'lü...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
rub-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...