Omurgasında sorun olan var mı?

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Vaktinde Bolu'da idim. Memlekette kar eksik olmazdı. Belediye işini yapmadığı için yağmadığı günler yağdığından beterdi. Yine öyle bir günde, iş çıkışı, karanlık da bastırmış, eve gidiyorum. Yolda yürürken bir baktım ki pabuçlarım gözümün önünde. Lan ne oluyor demeye kalmadı, sırt üstü güm diye düştüm. Omurgada, biri sırt kısmında biri boyun kısmında olmak üzere iki yerde açı kayması olmuş. Rapordu, fizik tedaviydi derken biraz toparladı ama geçmiyor illet. Hala çıtır çıtır öten bir sırtım var. Bisikleti sürerken direksiyona doğru bir eğilme yapıyoruz, malum. Öyle olunca iyice bir ağrıyor, sızlıyor. Normalde bile sürekli olarak geriye doğru esneme ihtiyacı hissederim bu illet yüzünden. Öyle olunca iyice bir artıyor bu istek. Ağrısı sızısı da cabası. Bu tarz sorun yaşayan var mı? Varsa nasıl çözüyor?

Bol pedallı günler.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-37-19.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2016-8-24_10-42-14.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2016-8-24_11-11-12.png