Okullara Destek Gezisi 23.12.2006

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
arkadaşlar gezimiz çok güzeldi. Fakat fazla katılım yoktu nedense :rolleyes: resimleri çekenler en yakında koyacaktır eminim ben sadece Halil abinin palaket alırken çektiğim resmini koyucam :D

(link)

Scudo

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Fotografları sabırsızlıkla bekliyorum...

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
böylesine güzel bir bisiklete destek olan olaya katılım az olması üzücü fotografları bekliyoruz :-9

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
keşke daha çok kişi katılsaydı:-(ama verilen mesaj güzel

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
selam arkadaşlarevet gezimiz çok güzledi ama katılım forumda yazdıgı gibi olmadıı el ile sayılacak kadar kişi idik bu da çok ama çok kötü oldu :mad: buradanda gelen arkadaşlarımıza çok teşekür ediyorum

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
ben geldım ilkay sahıttır ama bı terslık oldu aranıza katılamadım katılımın az olmasına ise sasırdım yalnız hava gercekten soguktu

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Aslında bu gezi üzerine söylenmesi gereken o kadar çok şey var ki... O çocukların yüzündeki şaşkın/mutlu ifadeler, sordukları sorular, bize davranışları, yolda kalan minikleri sırtlarından desteklememiz :) Onlara bayırın tepesine dek destek vermemiz...
Sonra bizim, Sirkeci'ye bizi almaya gelen 30 kişilik otobüste 4 kişi (Hakan Yazman, Alican, Önder Abi ve ben) olmamız...
Atilla Bisiklet Takımı'nın orada bulunması (Allah'tan varlardı...), gezi esnasında 2li sıra olan çocuklar, bütün trafiğin bizim için durması ancak bisikletli bu kalabalık gençlerin güzel görüntüsü sayesinde bir tek korna sesi dahi duymamamız, insanların bizi hayran hayran izlemesi...
Hatta okuldaki ikramlar (sarmalar :)), öğrencilerin bizlere karşı sıcak karşılamaları... Hatta ve hatta adımın okunup kürsüye çağrılmam ve Bisiklet Forum Yönetimi adına bir plaket ile okul yönetiminin bizlere olan teşekkürlerini sunması... Herhalde hayatımda bu kadar çok heyecanlandığım bir kaç an ancak olmuştur.
Kısa bir özet bile bu kadar çok şey kapsıyor, uzun uzun yazmak da istemiyorum. Çünkü gerçek anlamda anlatılmaz yaşanır bir durumdu. Sayımız çok değildi ama her şeye rağmen biz orada 70-80 çocuğu mutlu ettik. Üstelik hepsine de kask verildi :).
Hatta bu çocuklar kafalarındaki kaskın bisikletin ayrılmaz bir parçası olduğunu benimsemiş olacaklar ki bizi ağırladıkları salonda otururken bile kasklarını çıkarmamış olanlar vardı. Ve biliyorum ki bunun nedeni, bizlerin orada olup onlara doğru olanı göstermemizdi...

Ne diyim... Bir sürü fotoğraf var elimde bir ara foruma yükleyeceğim o zaman sanırım anlatmak istediklerim daha iyi anlaşılacak.
Bize bu çocuklarla bir arada olma fırsatını sunan İstanbul Büyükşehir Seyit Onbaşı İlköğretim Okulu'nun tüm yönetim kadrosuna sonsuz teşekkürler...
Aziz Sırnaç'a ise ayrıca teşekkürler. Çünkü o okulda sosyal aktivite anlamında yaptıklarını, bu ülkede yapacak insan eminim ki çok çok azdır... Tebrikler Aziz...

http://img47.imageshack.us/img47/622/plaketvp6.jpg

SECO 34

Aktif Üye
Tepki
89
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Anlatılmaz yaşanır.,

organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara canı yürekten kutlarım,çok iyi hazırlanmış bu platformda bizimde katkımız bulunması ve Aziz bey'in çabasını takdir etmek gerekir çok iyi hazırlanmışlar..

Saygılar...

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
Gerçekten iyi hazırlanmış ve sorunsuz geçen iyi bir organizasyondu.Bisiklet Forum'a ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.Resimleri çeken arkadaşlara çok teşekkürler ellerinize sağlık.Fakat gerçekten bugün orada konuşulan bir konu vardı ki bu bizide üzdü.Katılımın gerçekten çok daha fazla olması gerekirdi. Takım olarak ilk vardığımızda bir ara bizden başka kimsenin gelmeyeceğini düşündük ama Allah'tan arkadaşlarımız geldiler.

Bir de sitem edeyim;:cool:
Bence kar da yağmurda yarış koşan insanlar olarak havanın soğukluğunu bahane edemeyiz beyler.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
organizasyon güzel olmuş.ama galiba büyüklerden fazla katılım olmamış.aynı sorun bizim burda da olmuştu.ama yinede iyi bir sonuç elde etmişsiniz.
kolay gelsin.

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Öncelikle organizasyona destek veren, katılan herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Kendim orada olamadım ama yazılanları okudukça vicdanım sızlamadı dersem yalan olur. İnşallah bir dahaki sefere elimden geldiği kadar orada olmaya çalışacağım.
Küçük bir dip not olarak eklemek istiyorum, bu tür organizasyonlarda gün olarak pazar gününün seçilmesi, pedal güzergahlarının biraz daha uzun tutulmasının, tabiki küçük kardeşlerimizi yormamak için biz büyüklerin yapacağı bir gezide bu tür organizasyonların ara bir durak şeklinde planlanacağı şekilde, katılımı çoğaltacağına inanıyorum.
Emeği geçen herkesi tekrar tekrar tebrik ediyorum.

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Evet arkadaşlar katılım fazla olmadı ben de 10.00 da Küçükçekmece tren istasyonunda bulunacak arkadaşları bekletmeyeyim diye 09.40 da istasyona geldim fakat 10.00 da kimse gelmedi ben de daha fazla bekleyemedim.Çünkü 10.30 da Avcılar da olmam gerekiyordu.Üzülerek biraz da sinirlenerek hırsla istasyondan Avcılara 15 dakikada gittim.Bir daha ki organizasyona daha fazla katılım olmasını dileyerek organizasyonda emeği gecen tüm arkadaşlara ve bizi yalnız bırakmayan arkadaşlara teşekkür ederim.

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
@burgazz

niye yanımıza gelmedin kardeş. uzaylımısın sen. :D
gelemedim de iş bitsin. yok şahidim var. faalaaan fiilaaaan

şimdi sen yarın akşamda kaçkar yarışı çok keyifliydi dersin :D :D :D

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Bu anlamlı organizasyona katılan tüm arkadaşları canı gönülden kutlarım. Ama gördüğüm kadarı ile , bizden katılım az olmuş. Halbuki sanıyordum ki, çok büyük bir katılım yaşayacağız.
Halil'i, ayrıca kutluyorum, çok uğraş verdi, ama gene de büyük bir başarı sağladı, bence. Bunlar hep ilkler, zaman içinde de bu katılmayanları yanımıza çekeriz diyorum.
Ama o küçük öğrencilerin sevinçlerini anlayabiliyorum. Aynısını Antalya' da bende yaşamıştım. M. Akif Ersoy ilköğretim gezisinde, bizler yanlarında pedal çeviriyoruz diye o kadar mutlu olmuşlardı ki, halen o küçük arkadaşlarımla görüşüyorum. Onların yanında her zaman yerimiz var.
İnşallah daha sonraki organizasyonlarında, çoğunluk katılırız diyorum.

Katılan arkadaşları kutlayıp, hepinize hoşçakalın diyorum.

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Tüm bisiklet dostlarına selamlar.
Evet arkadaşlar öncelikle fotograflar için teşekkür ederim.
Fakat eklemek ve söylemek istediğim birkaç şey var. Gönlü bu spor kulübüyle ve gezisiyle atan, gezimize katılıp yanımızda olup bize desteğini esirgemiyen, gönlü bizimle olup işleri ve sağlık problemleri v.s. olupta aramızda olamayan ve özellikle hassasiyeti ve verdiği önemle çalışmalarımızda bile hep yanımızda olan Halil beye teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum.
Tabi unutulmaması gerekenlerin başındada bisiklet İl Temsilcimiz Tuna hanım ve Atilla Bisiklet Takımı vardır. bize vermiş oldukları destek bizim için çok önemliydi.
Metin bisiklete hassasiyeti için çok teşekkür ediyorum.

Bu teşekkürlerin ardındandanda şunuda eklemek istiyorum. Bugün gezimizde yaklaşık 60 öğrenci ve bisiklet gönüllülerimizle sorunsuz ve güzel herşeyden önemliside samimi bir organizsyon geçirdik. Bize gelip malzeme desteği vereceklerini söyleyenler oldu, bisiket vereceklerini söyleyenler oldu inanın arkadaşlar oradki bisikletçi sayısı azda olsa yürekleri ve sevgileri çok büyüktü.

Tekrar tüm bisiklet sevenlere ve bisiklet forum yönetimine teşekkür ediyorum.

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
çok güzel bi gündü keşke hep olsada hep gitsek ..ilkay aabiye bana bisiklet ayarladıı için teşekkür ediyorum;)..katılım daha fazla olabilirdi nerde bu forum sakinleri:(..fazla gastecide görmedim ben sadece 2 tane adam gördüm o kadar..iişallak gözükür tv de bu güzel haber..junıor'lar çok sevinçliydiler umarın bu güzel günü hiç unutmazlar..gelelim fotoraflara baya çekmişim ama buraya genel olanları ve gzl olanları koyuyorum iyi seyirler..

sinto'yu aldık..
(link)

junior'la yola koyuluyoruz..
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

halil abi junior'u itiyo:D
(link)

(link)

(link)

(link)

ve okulun içindeyizz..çok gzl karşılandık hepimize teker teker hoşgeldiniz dediler..teşekkür ederiz..
(link)

(link)

Junior lardan bazıları kasklarını hiçç çıkartmadılar..
(link)

GRUP ŞURUP..
(link)

(link)

servis..
(link)

halil aabi plaketini alıyor..tebrikler aabi
(link)

açık büfemiz..
(link)

(link)

sinto lastiini patlattı..Juniorlar tamiri ilgiyle izledi..hatta bi ara biri "ben onu 5 dakkada yaparım yeminle" dedi

(link)

(link)

(link)

(link)

:D :D :D
(link)

bu kadar..

• Beğen
Tepkiler: Alican

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Değerli bisikletseverler
Biliyorum bisiklet hepimiz için bir tutku.
Böyle olmasına rağmen yeni yetişen nesillere çok güzel örnek olacak bu günkü etkinliğe katılmak hepimiz için bir görev olmalıydı.
avcılar belediyesi katılmak isteyen arkadaşlarımızı almak için sirkeciye otobüs ve kamyon göndermiş İstanbulun en uç köşelerinden birinde yer alan bu mütevazi okulda ise gelecek olan misafirler için açık büfe yiyecekler hazırlanmıştı.
Amaçları sadece bizlerle beraber olmak ve bizlerden bisiklet hakkında birşeyler öğrenebilmekti.
Bizlere düşen görev bundan sonraki aktivitelere, özellikle okul lar düzeyinde yapılanlara tüm bisikletseverlerin mutlak katılmaya çalışmasıdar.Bu bizim en azından topluma karşı olan sosyal sorumluluğumuzun gereğidir.
son olarak bu organizasyonu düşünen gerçekleştiren katkıda bulunan ve katılan herkese çok teşekkür ediyorum.

A.Bülent Yamaner

SECO 34

Aktif Üye
Tepki
89
bence super bi gezidi ama malesef kaatılım azdı keşki çok olsaydı hava soğuktu ama superdi !!!