oksijen .

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında sonEr´´ tarafından paylaşıldı.

1. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bundan oncekı bısıkletım "sado" yu edirne'deki sembolık bır yarışta talihsiz bir kazada kaybetmenin acısı hala üstümdeydi :agla: sado'nun bedenini ısparta'ya gonderdikten sonra eski ve ilk yol bisikletim olan oksijenimi . hatta ve hatta eski sevgilim ile yeniden ilişkiye başladım . her ne kadar sadoyu gondersem bıle oksijenciğimin üstünde sado'nun organları can buldu . :):) tiagra grup , aksium jantlar , maxxis lastikler var . ağırlık olcmedim ama 9 kg dan fazla değildir.bunada sukur.ısteyen ve gonlunden gecıren kardeşlerimede Allah daha iyilerini nasip etsin :) bugun ılk saglam antremanımdan zillinin verdiği pozlar :p

2. Ali Ceylan

Ali Ceylan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bir geotech bu kadar mı güzel gözükür :).Hayırlı olsun abi,güle güle kullanın.

3. Tolga Yücel

Tolga Yücel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bizimde bi arkadaşta var bu kadro bu bisikletten çokta memnun,antrenman sonrası hep bizim dönerciye gelir dürüm yer açık ayran içer. geçmiş olsun kardeşim,kazasız belasız kullanman dileğiyle.

İlginizi Çekebilir

anzac.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
strava2.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...