oks

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında bisiklet_tutkunu tarafından paylaşıldı.

1. bisiklet_tutkunu

bisiklet_tutkunu Kıdemli Üye

Seviye:
    herkese merhaba

Arkadaşlar geçen pazar yani 10 haziranda oks sınavına girdim.Forumda oks ye giren başka kişiler varsa lütfen sınav hakkında görüşlerini netlerini yazarsa iyi olur.

sevgiler...:in:

2. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    msj yazan yok yaw benim kardeşim girdi sonuç bence idare eder 75 kadar neti vat bakalım hayırlısı ben gireli 4 sene olmuş şimdi bakıorum kardeşimin boş bıraktığı sorulara falan çok basit ya :)

3. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    ben 2 sene önce girmiştim. o zamanki görüşlerim pek terbiyeli laflar içermiyordu, gerçi şimdi de pek olumlu yönde değil ama yapabileceğimiz bir şey yok...

4. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    sonuçlar hakkında duyduklarımı yazayım.ben sınava girmedim çünkü:)en yüksek 90 net duydum.80,75 ve 70.galiba çalışan kazancak...

5. Karakartal Platton

Karakartal Platton Forum Bağımlısı

Seviye:
    Valla ben Türkçe sorularına baktım çok kolay.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-12-15_15-4-44.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2015-6-7_11-47-20.png
Bugüne kadar rüzgarın yönünü ve şiddetini, bisikletin başına geçip de sürmeye başlayınca farkediyordum. Strava'ya yeni eklenen StravistiX bu konuda iyi bir bilgi sağlıyor. Önümüzdeki bir hafta...