Ogrneci icin yol bisikleti onerisi?

AlihanHadi

Üye
Tepki
0
Ben lise ogrencisiyim. Bisiklet sporuna yeni baslayacagim. Yol bisikleti almak isitoyrum. Sizce 1000 liraya baslangic seviyesinde alabilecegim en iyi bisiklet hangisidir?

Scudo

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
çok anlamam yol bisikletinden ama ben fiyat performans açısından drag markasından çok memnun kaldım... drag master modeli de tam senin aradığın fiyatta. (link) satıyor

• Beğen
Tepkiler: AlihanHadi

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
(link) 7.1fx. 28 inc jant. ve (link) ve (link) bisiklete biniyorum dersin. indirim pay ümit bisiklette pesin 270-300 trekde 250 gibi.trek de kadro garanti sinirsiz.gary fisher dunya sampiyonu kurucusu ve tasarımcısı.bende trek ds.8.5 var cok memnunum.asfalt arazi fark yok cok akıcı.makine.forumdaki birisinin link fotolardan anlarsin.(link) alt bolumlerde fotolar var harika bisikletler.akıcı.

Burak Abay

Üye
Tepki
4
İsim
Burak ABAY
Bisiklet
Pinarello
(link) bu güzel mesala bir de (link) ve (link) bunlar pişaman olamayacağın bisikletler bence karar senin...

Cengiz ADANUR

Aktif Üye
Tepki
74
@gok

Arkadaş yol bisikleti danışmış siz tur bisikleti öneriyorsunuz, bir de bu nasıl bir Türkçe beyefendi? Google Translate' den çevrilmiş sanki, sonunu getirene kadar öldüm okurken..

• Beğen
Tepkiler: Tolga Günsezer
Tepki
44
Selamlar Alihan, ben 1 hafta önce katlanabilir bir bisiklet aldım. Şehir içinde kullanacak olduğumdan şehir bisikleti düşündüm önce, fakat sonra işte şuan elimde de olan katlanabilir bisikletleri keşfettim. Okul ve dershane ulaşımımı sağlamaktı temel amacım. Okuldan yana sıkıntı yok fakat dershaneye gidebilmem için metroyu da kullanmam gerekiyordu. Bu minik şehir arkadaşları tam bu işe göre. Bir araştır derim. İmzamdaki bisikleti Decathlon'dan 800 liraya aldım. Sevgiler....

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
bana soylediysen elbetteki hem yol hem de arazide rahat gidilebilen akıcı bisikletler.28 inc.Eğer uçuk performans istiyorsan yol bisikleti diyorsan yarış bisikleti alacaksın.yarış bisikletleri bizim yollara uygun bisikletler degil. istanbulda dağ bisikleti almistim.tekerlekleri ince taktim yol bisikleti yaptim.dağ bisikleti bile yol bisikleti olur.akıcıda. özellikle trek afet bisiklet. şehir-tur hybrid özellikli ktm de oyle.bunlar marka, trek sınırsız kadro garantisi veriyor.bu bisikletler yarış kadrosu tasarimi çok uzun yollar katetmek için tasarlanmis bisikletlerdir.Melez lastikler.Ülkemiz de pürüzsüz,kaymak gibi asfalt yollar yok:D.Araba kullananlar bile düşük şasili olmayanı tercih ediyor. Bu yüzden yarış bisikleti kullanan sayısı çok az.En fazla dağ bisikleti görürsün.Cannondale ve specialized da harika yol bisikletleri var.peşin fiyata ktm 270-300 indirim yapiyor.aynı fiyat katagorisinde donanımda üstün geliyor.trek 200-en fazla 250 .cannondale ve speciliazed için pek indirim olmuyor.delta bisikletde cannondale var.güvenilir.indirim konusunda indirimli fiyat konuldugu icin pek yapmiyorlar.trek markası (link) sitesinde güvenilir.ktm ümit bisikletde.şehir yol bisikletleri üzerindeki aksesuardan dolayı çok ağır oluyor.15-16 kilo.Görünüş olarak da pek çekici değiller.Holllanda malı yol bisikleti kullanmiştım.Çok klasik kaçıyor.donanım ekleme o kadar pahalı değil.Tercih meselesi.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Burası dilbilgisi kurallarına dikkat edilecek,güzel yazı yazma ve konuşma sanatı öğretilecek bir forum sitesi değil:D ayrıca gelişigüzel yazdım.Doğrudur :D anlayan anlar ,anlamıyorsan okumana gerek yok:D neden zamanını boşa harciyorsun ki.Mademki çok biliyorsun o zaman bisiklet hakkında yorum yap.kisisel başkalarının fikirlerine bisiklet yorumuyla irdelersen daha iyi olur.Yol bisikletinden ne anlıyorsun merak ettim:D.Bisiklet için yardım et bari:D Görüşlerini dile getir.Bu arada hepimiz bisiklet severiz:D herkesi seviyorum.Elazığ gaggoş arkadaşlarım da var.sizleri seviyorum. millet severiz.Bir Türk Dünya ya bedeldir.

• Beğen
Tepkiler: observer