öğrenciye 3250 tl maaş.!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Mahmut Can Kaymaz tarafından paylaşıldı.

 1. Mahmut Can Kaymaz

  Mahmut Can Kaymaz Kıdemli Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2010
  Mesajlar:
  342
  Beğeniler:
  213
  Şehir:
  Karabük-biskar
  Seviye:
  Korsanla savaşta yeni bir hamle başlatan Warner Bros, yüksek maaşla stajyer almaya başladı.
  Warner Bros'un İngiltere şubesinde stajyer ünvanıyla işe başlayacak olan öğrencilerle 12 aylık sözleşme imzalanacak. Warner Bros'un öğrencilerden oluşan bir ekip kurmasının en önemli sebebi korsan paylaşımın en yoğun olarak öğrenciler arasında gerçekleşiyor olması.
  [​IMG]
  Warner Bros böylece hedef kitlenin arasına bir bakıma ajanlar yerleştirmiş olacak.
  Öğrenciler ne yapacak?
  Anti-korsan ekibi hem sanal alemde hem de gerçek dünyada mücadele edecek. Korsan film indirilen internet sitelerine kayıt olarak bilgi toplayacaklar ve bunları raporlayıp Warner Bros'a sunacaklar.

  Aynı zamanda korsan film indirmek isteyenlere de çeşitli tuzaklar kuracaklar. Bu tuzaklara düşen kullanıcılara ne gibi bir tepki verileceği ise net değil. Şimdilik sadece uyarılacakları söyleniyor.

  Teknoloji ile ilgili bölümlerde okuyan öğrencilerden seçilecek olan anti-korsan ekibinin bir diğer görevi de korsan içerik barındıran linkleri tarayan yazılımlar geliştirmek olacak.

  Forumları da düzenli olarak takip ederek korsan içeriğe rastladıklarında kaldırılması için gerekli kişilerle bağlantıya geçmesi istenen bu şanslı stajyerlerin aylık maaşı yaklaşık 3.250 Türk Lirası'na karşılık geliyor.

  Şanslı öğrenciler Haziran ayında işbaşı yapacaklar.
   
  Selim Siliğ, Semican Baydur ve 42FY bunu beğendi.
 2. umutkahraman

  umutkahraman Onursal Üye

  Kayıt:
  24 Ekim 2009
  Mesajlar:
  2.352
  Beğeniler:
  1.382
  Şehir:
  İNEGÖL-BURSA
  Bisiklet:
  Geotech
  Seviye:
  gerçekten şanslı öğrenciler.
   
 3. 42FY

  42FY Kıdemli Üye

  Kayıt:
  22 Şubat 2009
  Mesajlar:
  379
  Beğeniler:
  199
  Şehir:
  KONYA-YOZGAT
  Seviye:
  Kesinlikle:)
   

İlginizi Çekebilir

170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....
upload_2016-8-24_11-11-12.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2016-4-22_9-47-13.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...