Ödeme koşullarıma uygun mağaza!!

alican33

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
Merhaba herkeze yaklaşık 5 gündür lastik araştırıyorum ve continental mountain king veya raceking 2.2 almaya karar verdim koruması yokmuş ama kaliteliymiş bütcemede uygun oldugu için buna karar kıldım.Ve şimdiki sorunum ise türkiyede kapıda ödeme ile yollayan mağzalar lazım yaş gereğince kredi kartı yok olsa bile pek anlamıyorum:mad:.Yani kapıda ödeme ile yollayan mağzalar biliyorsanız lütfen yardım edin.

Scudo

Emre Sertkaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Kron
havale ile alabılırsın ya da ininal kart varmış onun gecerlı oldugu sıtelerde de alısverıs yapabılırsın ininalde yaş sınırı yok .

alican33

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@Emre Sertkaya

ininal kartım var ama pek anlamıyorum nasıl oluyor kartla alışveriş felan yardımcı olrmusun.

Emre Sertkaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Kron
@alican33

İninal kart yanlış hatırlamıyorsam mastercard ibaresi gordugun heryerde gecerlı dıye bılıyorum . Yabancı sıtelerden de alısverıs yapanlar var . Ben daha almadım ininal kart buna baglı olarak alısverıs de yapmadım ama oyle zor bırsey degıldır bıraz kurcalasan yaparsın . Alacagın sıtede mastercard ibaresi varmı ona bak .

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kapıda ödeme sistemine gerek yokki, almak istediğin internet sitesinin çalıştığı banka atm'sinden alışveriş yapacağın intenet sitesinin hesap no'suna havale yaparsın ertesi gün ürün elinde olur. raceking 2.2 lastikleri kullanıyorum sıkıntı, sorun yok tavsiye ederim.
(link)
(link)

alican33

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@BF Okuru

Cevabınız için teşekkür ederim son bir soru daha 20 euro olan fiyat tek lastiğin fiyatımı yoksa çift olaraka fiyatmı(Çiftten kastım ön arka )

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
ininal kartın varmış dostum daha ne olsun benimde var artık internette istediğimi alabiliyorum
alışveriş yaparkan kart sahibi adı felan yazan yere ININAL KART yazman yeterli bide kart bilgilerini cep telefonuna onay kodu gelir 3dsecure seçtiysen ve işlem tamamlanır

schwalbe vs gibi lastikler araba lastiği kadar pahalı nerdeyse anlama veremedim bir türlü

alican33

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@Mehmet Harman

tamam teşekkürler dediğiniz yapacam ama 103 lira için 125 lira yüklemem gerekecek :D schwalbelerin pahalı olmasının sebebi patlak önleyici sistemleri olması baska bi havası yok gereksiz bence :D