Octalink-Hollotech Deore Aynakol Sökme

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Onur Kahraman tarafından paylaşıldı.

1. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi bu aynakolu nasıl söküp içini temizleyebilirim.yardımlarınızı bekliyorum.araştırdım bulamadım bu konuyu,eğer önceden açılmışsa belirtiniz.

2. zafersidal

zafersidal Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    aynakolun içi mi?:eek: eğer aynakolu sökmek istiorsan 8 di galiba güçlü bir allen anahtara ve ocalink aynakol çektirmesine ihtiyacın var sonrası vidaları sök çektirmeyle aynakolu göbekten ayır göbeğide sökmek istersen onunda ayrı anahtarı var tabi :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-50-58.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
2.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...