O bendim

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
forumdaki arkadaşlar, birbirimizi tanımadığımız ama yollarda gördüğümüzde buradan, mesaj başlığına tarih ve zaman yazarak tanışabiliriz

bir hafta önce baltalimanındaki kapalı benzinciye girip sonra bariyer bantın altından geçen bendim, trek marka mtb kullanan bir arkadaş bana gülümseyerek oradan geçilirmi demişti

• Beğen
Tepkiler: dodo ve Sercan
Scudo

sadeceA

Aktif Üye
Tepki
84
selam,:)
pazar günü aynı yerden aynı şekilde bende geçtim:D ,seninle konuşan bizim gruptan brisi olmalı.9 eylül anadolukavağı gezisine bakarsan kim olduğunu öğrenebilirsin.
bol pedallı günler

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
selam, ben gününü hatırlayamıyorum aslında :) araçlar ve yayalar yüzünden oradan geçmiştim :) 9 eylül anadolukavağı yazısını okudum, biraz kilolu birisiydi başka birşey hatırlamıyorum, belkide sizin guruptandır.

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
Güzel başlık Tebrikler,

Bugün (cumartesi) Unkapanından eminönüne doğru giden 2 MTB ci vardı kırmızı kasklı saat 4 civarı. Ben şapkalı ve gözüklüydüm;)

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Bugün kot pantolon altı SPD ayakkabı ve tişört kombinasyonuyla Hava Harp Okulu önünden geçen bendim. Hava Harp'in kapısındaki kasklı, gözlüklü, taytlı arkadaşlar: ''Aceleyle Bakırköy'e gidip gelmem gerektiğinden ne forma, ne kask, ne de şort vs. giyemedim, bana amele muamelesi yaptığınız için çok kırıldım'' :)

EK: Bugün dedim ama, baktım ki saat 00.00'ı çoktan geçmiş, 15 Eylül 2007 diyelim :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu sabah 08.50' de tramvayın bulunduğu caddeden, İ.Ü. Edebiyat Fak. önünden geçen kasklı, kırmızı formalı mtb'li arkadaş kimdi?...Bisikleti krem rengiydi ama markasını göremedim. Konu için sağol Başar.

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Bir cuma günü lise müdürü ((link)) yine tören yapılırken sağa sola saçma sapan şeyler söylemiş, ardından da bahçedeki 1500 öğrencinin içinden birisini tespit edip azarlamaya çalışmıştı; "evladım sen, çantalı olan!"

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar konuyla fazla alakalı değil ama bir soru soracam:
avrupa yakası dizisinde eski sezon bölümünü izlerken (takipçileri için=> güvenli kamerası olan bölüm) o binanın arkda bahçeye açılan kapının orada bir Scott Scale 60 vardı.acaba o bisikleti kullanan arkadaş BF üyesimi yada onu tanıyan varmı ?

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
bu kimdi iü edb nin oradaki gri trek :D
(link)

mcyc

Daimi Üye
Tepki
147
bugün, kırklareli-babaeski yolunda, yanımızdan geçerken "kolay gelsin" veya ona benzer bir şeyler diyen, mavi-beyaz formalı, kırmızı veya siyah bisikleti olan bisikletçi kimdir acaba?
biz iki kişi, 25 ortalama ile sakin sakin yol alırken kendisi birden yanımızdan geçince bir heyecan oluştu bizde:D