NS Bikes Traffic 2010 (Street Bike TR'de tek...)

Scudo
Tepki
18
baya hafif olmalı kackilo acaba?gerçi senin ön firenlerde yok 400-500gr daha hafiftir bazı hareketleri yaparken zor olmuyomuu..

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@Serkan Taşkıran

Başta bunny hop ilk olarak ve hemen hemen tüm hareketlerı ılk önce ön tarafı çekerek başlandığı için olabıldığınce ön tarafı hafif tutmak için ön fren kullanılmıyor.Birde barspin gibi gidonun 360 derecelık açılarla yapılan hareketlerde ön fren kablosunun kadroya takılmaması içindir.Bazı çılgın sürücüler hatta arka freni dahi söküyorlar... :)

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
mükemmel bir renk uyumu var iyi günlerde kullanın

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@Berk Demirli

Merak etme biliyorum ve görebiliyorum Emirhanın frensiz kullandığını ben genel olarak konuştum burası street-dj kısmı ama bmx de streete girdiği için o yüden bmx de frensiz kullanan daha çok sürücüler var genel konuştum bence sen Emirhana özenme. ;)

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@Berk Demirli

Belliki Emirhana sen özeniyor yada kıskaniyorsun ondan bahsettiğine göre veya olayın başka yönleride var umarım anlamışındır... ;)

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@atakibrahim

Emir hiç bir bisikletini frensiz kullanmadı, sadece foruma eklediği zamanda frenlerinde problem olduğundan frensiz olarak ekledi. Önceki octane one da magura julie kullandı, contrabandda ise avid juicy 3.5 kullanacak, kullanmadığım ön frenimi yolladım, uzun kablo takıp kullanacak. Özenme kıskanma durumu yok, samimi arkadaşız 3ümüzde ayrıca forumda frensiz streetin başlangıcı Emir olduğundan akla ilk onun gelmesi gayet doğal. Bi durum yok yani bakalım dalgamıza, görüşürük

EmirhanKarasu

Forum Demirbaşı
Tepki
331
@atakibrahim

Arkadaşlarım bu konuda biraz şaka manasında konuşuyo yoksa kıskanma falan durumu sözkonusu olamaz sadece örnek göstermiş böyle konuşmaya gerek yoktu bence.

Frenim sağlam olsa kullanırdım bir haftadır frensiz kullanıyorum bana frenin tek katkısı bunny hop + manual hareketi yoksa düz yolda veya diğer hareketlerde fren kullanmıyorum.

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@EmirhanKarasu Ben onunla bu sıkı fıkı değilim arkadşımda değil üstelik kendi arkadaşlarına şaka yapsın saygı yeterli olacaktır...

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@Gürkan Karataş

Berk'in neyi imha ettiğini anlamış değilim şunu iyi biliyorumki benden hoşlanmıyor ben forumda yeni değilim görebiliyorum kimin ne kullanıp kullanmadığını bir yorum yazmadan önce iki kere düşünmesi lazım , bana bunu imha etmenin hiçbir anlamı yok madem Emirhan ile bu kadar samimisiniz Berk in Emirhanın nasıl bisiklet yada hangi donanım kullandığına bundan sonra daha dikkat etmesi lazım benim değil ve ona göre örnek vermesi yeterli olacaktır... ;)

EmirhanKarasu

Forum Demirbaşı
Tepki
331
Bence bu tartışma konusuyla arkadaşımıızın konusunu daha fazla rahatsız etmeyelim zaten yaşça bizden büyüksünüz sanıyorum. Daha uzatmaya gerek yok bırakalım burası sanal bi ortam herşeyi kafamıza takmayalım.

• Beğen
Tepkiler: atakibrahim

Berk Demirli

Aktif Üye
Tepki
62
Kıskanma muhabbetini falan açan sizsiniz dostça bir takılma aramızda öyle kıskanclık falan olmaz. Ama sizin zorunuza gidenin ne oldugunu anlamış degilim hala :)