Satıldı Novatech,Truvativ Satılık 2.el ve 0 parçalar

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Orioncu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Orioncu

Orioncu Yeni Üye

Seviye:
    Rst Launch 100 MM disk uyumlu.rebaunt ve sertlik yumuşaklık ayarı çalışıyor. Boşluk falan yoktur. Maşanın bakımı daha yeni yapıldı yeni maşa aldıgım için satıyorum.Fiyat:50 TL.

Truvativ Hussefelt 37 Dişli tek yapraklı aynakol.Sıfırdır hiç kullanılmadı kutusunda.Fiyat:165 TL

Novatech Ön Göbek. 36 Telli Sokma milli 6 vida .Sıfırdır hiç kullanılmadı.Fiyat:35 TL

Formula Arka Göbek 36 Telli 6 Vida.2.el çok az kullanıldı bakımı yeni yapıldı.Üstündeki dişliyle beraber verilcektir.Dişli Sram.Fiyat:30 TL

Velo sele hiç bir yıpranma deforme yoktur.Fiyat:20 TL

Amoeba Borla ve Kalloy Bogaz.Çok az kullanıldı.İkisi beraber verilcektir.Gidon 62 cm olup 30 mm eğimi vardır.280gr. Fİyat:35 TL

Kenda 2.30 Dış Lastik.Dişleri iyi durumda azıcık yıpranma var.Fiyat: 2 tanesi 40 TL.

MSN: onlywheel@windowslive.com
    GSM:0537-667-66-62
    Bankalar:İng Bank,Vakıfbank,Garanti Bankası hesap numaraları özelden verilcektir.Parçalar eskişehirdedir.Kargo Alıcıya aittir.Takas ve pazarlık yok.Alanlara şimdiden hayırlı olsun.

İlginizi Çekebilir

IMG_20170405_113243.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
upload_2017-5-5_23-31-12.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.