Novatech göbekmi??Rival carbon göbekmi??

Konu, 'Tekerlekler' kısmında müjdat dede tarafından paylaşıldı.

1. müjdat dede

müjdat dede Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    :7: arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi göbek alacağım fakat hangisini almalıyım bilmiyorum novatech fiyatına göre performansı çok iyi bir göbek
    rival carbon ise Novatech e göre hafif ve daha görsel fakat nasıl bir göbek bilmiyorum sizce hangisi daha iyi kullanan arkadaşlar veya inceleyen anlayan lar varsa lütfen yardım etsin :)

2. Burak Yılmaz

Burak Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Rival kullandım iyi gibiydi...novatec arkadaşımda var kullanıyor benimde deneme fırsatım oldu o da güzel :) şimdi göbek alıyor olsam Rivalmi Novatec mi deseler..Novatec derim :)

müjdat dede

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    peki rivalde hiç bir sorun v.s yaşadınmı??

müjdat dede

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yokmu bilen anlayan

5. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Rival göbeklerinin novatech tarafından üretildiğini okumuştum sanırım yabancı forumlarda. Kalite olarak çok fark olabileceğini sanmıyorum eğer okuduğum doğru ise,hafif olanı tercih edin derim.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-9-43.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
7.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
16427456_1452768531424523_145574646104159115_n.jpg
Eğer sıklıkla kramp sorunu yaşıyorsanız, sebepleri ve çözüm önerilerini bu yazıda aktaracağım. Orijinal link yazını sonunda olacak :) [ATTACH] Eğer krampla yüzleşmişseniz, muhtemelen o...