Novatec D042 göbekler hakkında bilgisi olan?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında swansong tarafından paylaşıldı.

1. swansong

swansong Yeni Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Yeni bir mtb jant seti toplamak istiyorum. novatec d042 ya da genel olarak novatec göbekler hakkında bilgisi - tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi?

2. Onur Öztürk

Onur Öztürk Aktif Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Ben kullanıyorum. Aliexpress'ten almıştım. Çok sağlam bir göbek. Kalitesini elinize aldığınızda hissediyorsunuz. Ön göbek 2 arka göbek 4 rulmanlı. Ön teker sessiz dönüyor. Arka teker ciddi cır cır sesi çıkarıyor. Eski bilyeli Quando göbeklerimle karşılaştırılmayacak kadar iyi. Tavsiye ederim.

swansong

swansong Yeni Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Teşekkürler. 10lu kaset uyumlu olup olmadığını biliyor musunuz acaba?

4. Onur Öztürk

Onur Öztürk Aktif Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Ben 9lu kaset için kullanıyorum. Sitesinde hangi kasetlere uygun olduğuyla ilgili bilgi bulamadım. . 10'lu kasetede uygundur diye düşünüyorum ama yanıltmayayım. Aşağıdaki ürünü almıştım

6 colors High Quality MTB/Road Bicycle Novatec D041SB D042SB Hubs ,free shipping-in Bicycle Hubs from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

D042SB-SS, SA (RH) - Novatec

swansong

swansong Yeni Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    novatecin kendi sitesinde bilgi bulamadım ebay'de de bazı satıcılar 8 yazmış bazıları 10. sorun olmayacağından emin olabilirsem alacağım.

6. avanak_abdi

avanak_abdi Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Biraz daha eleyip d711sb / d712sb göbeklerş alın derim. Neredeyse yarı yarıya ağırlık farkı var ve 10v destekli.

7. Mete Onur SÖNMEZ

Mete Onur SÖNMEZ Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    d042sb ler 7-8-9 lu sistemler için diye biliyorum.d711sb ler 10 lu sitemi destekliyor.

İlginizi Çekebilir

Website_Drafting_Image_10m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
GARMİN AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
hqdefault.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...