''non stop tempo kanlıca yogurt möhabbeti''

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
30 ocak pazar --üsküdar...
saat ...09.10 hareket
üsküdar çeşmesi....
sürüş disiplini -- yüksek tempo...
yardımlaşma ---herkes tekdir

dönüş aynı istikamet .....
beylerbeyi rampasından acıbademe ordan kadıköy.....

malzemeler...
kask
kar maskesi
eldiven
ayakkabı kılıfı ve yağmurluk
isteyen çöp torbası geçirir....

30 ocak pazar....

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/12_int.jpg

Monday 1/31/2011
Cloudy and chilly with a passing shower or two
High Temperature: 4°C
RealFeel: 2°C
(link) (link)

kimse gelmezse tek basarım...

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/12_int.jpg

Cloudy and chilly with a passing shower or two

High Temperature
4°C

RealFeel®
2°C

Winds
N 16

Maximum UV
1

Thunderstorm Probability
0%

Amount of Precipitation
0.25

Amount of Rain
0.25

Amount of Snow
0

Hours of Precipitation
2 Hours

Hours of Rain
2 Hours

iki saatlik yağmur beni bozmaz....

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
RİSK ORGANİZASYON SUNAR.....

bu turun riski nedir......
2 saat yağacak yağmur haliyle yerlerin ıslanmasına sebebiyet verecektir....
mtb kullananlar lastikleri dişli dahi olsa kaydırır....
buzlanma olabilir yerde (gizli )
geçen pazar bebek rampasında arkadaşımın dişli tekeri rampada kaydırdı...
arka lastiğe 80 hava basınca bende hafif kayma yaptım belgrad girişi ..
fakat hem ön ve arka tarafın havasını indirerek bi daha kaymaya sebebiyet vermedim ,,,,,,
zenith maxxis yol tekerleri 26 teker yağmurlu havalarda çok kullanışlı yalnız tek sorun hava indirilince ,hızdan kaybediyorsunuz yüklenirseniz de çabuk yorulursunuz .....çünki inik teker gücü emer....,,
yol bisikleti ile gelecek arkadaşlarımında 1.3 ise tekerin inceliği her iki tekerin havasını indirmeleri kendi menfaatleri icabıdır tabi hızdan feragat edecekler...

ömer başkıran

Aktif Üye
Tepki
152
gönül isterdi yanımda getireceğim dut pekmezini kanlıcanın yoğurdu ile yemeyi, ama neylesinki bu insan o saatlerde çalışıyor olacak. sana ve geleceklere iyi eğlenceler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ömer başkıran

teşekkürler ömer animallah tek hallederim bu işi....

:in: :in: :in:

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
kudret abi yarın yolculuğunda kolay gelsin hava soğuk burun ucuna dikkat bu arada herkes bir etkinlik yapıyor bu hafta sonu :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@engin güner

geçen pazar burun donmadı ayak donmadı ve ayakkabı kılıfı korudu aşırı şekilde ayaklar ıslanmadı şimdi yarın yüksek basmak durumundayım yoksa donarız ....
yarın hiç kimse gelmez ise üsküdardan basıp beylerbeyi rampasını çıkıp ordan acıbademe ve ordan hasan paşaya basarım ve direk erenköy....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
saat 10.57 tur bitti...sabah 09.10 da çeşmede bekledim belki bi süpriz yapan olur diye ama gelen olmadı bu arada millet dona dona yürüyordu ...hiç üşümedim..kırmızı urba sabah yanlışlıkla bana selam verdi ama sonra hata yaptığını anladı.....
gittikçe kadro zayıflamış nerde o eski günler .....
millete gına geldi hep aynı yere gitmekten ondan olsa gerek...
hep aynı yerlere gitmenin ne anlamı olabilir ..anlamış değilim .mide doldurmayı sevmediğim için gideceğim yere tempolu sürerim bundan insan bıkmaz ....güzergahlar aynı bile olsa tempolu sürüş başkadır ....
bi de bisikletin iyise yemede yanında yat
engin dost burnum donmadı hiç bi yerim üşümedi..kısa mesafe yapıldı beylerbeyi rampasından acıbademe ordan hasan paşaya çıktım ....

engin güner

Forum Bağımlısı
Tepki
709
evet hava sabah güzel di rüzgar dışında bende de üşüme olmadı ben sizinle tempo yakalamak isterdim ama bu ıslak hava da kendimi fazla zorlamadım yakacık uğurmumcu yaptım 6 km burası sahile göre biraz daha soğuk sanırım bir iki resim atarım şirin mi şirin pozlar :) v fren tutmayabiliyor :(

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Dün tamiri biten bisikletimle Esentepe-Karlıktepe-Topselvi-Yeşilbağlar-Alt Kaynarca-Güzelyalı-Aydıntepe-İçmeler yoluyla sahile indim. Ama Pendik'e gelirken başlayan şiddetli rüzgar turumu tamamlama engel oldu ve Pendik Veteriner Enstitüsü'nün aşağısında bisikletimle minibüse binerek eve vaktinde gelebildim. Aksi halde saat 22.00'de en fazla Yunus Çimento civarına gelecektim. O rüzgar olmasaydı rahat yarım saat içinde sahilden Alt Kaynarca'dan Kartal'a gelirdim. Bu arada 2 molayla da olsa Alt Kaynarca'dan Güzelyalı'ya çıkan rampayı aldım. Eğer vakit ilerlemeseydi oradan Esenyalı üzerinden Aydınlı'ya çıkacak ve sahile inerek dönecektim. Giderek forma giriyorum. Ama yorulduğumda bana enerji verecek bir şeylere ihtiyacım var.

• Beğen
Tepkiler: engin güner

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cem Şentin

onun adı jel ....
power bar jel ....
5 ytl ...
şimdi bostancıya gidiyorsun ...ışıklar var adalar iskelesine gel...
karşıya geç sarı minübislerin kalktığı yer var ordan yukarı bağdada sol kaldırımdan yürü 100 metre ilerde muhanmed dostumun bisiklet dükkanı var, orada bol bol enerji jelleri var, sana power bar 5 ytl lik lazım ...

Zafer Ünlü

Daimi Üye
Tepki
93
Kudret abi yarın akşam kanlıcaya yoğurt möhabbeti yapalımmı :) Haftaiçi Gaymaklı yoğurt indirimli bir alana bir bedava :D :D :D :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Zafer Ünlü

bu mesajı şimdi gördüm ...
evet zati pazarları beraberiz anladın durumu....

:D :D :D

Zafer Ünlü

Daimi Üye
Tepki
93
Yok abi olmaz öyle biz önce gidip yoğurdun Gaymağını götürelim sonra gelenlerde suyunu içerler :D :D :D :D :D :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Zafer Ünlü

iyi fikirde ben akşamları sevmiyorum çıkmayı..
sonra bisiklete ışık mışık takmam ben öyle ....
şu pompa bile canımı sıkıyor ....
akşam evde gündüz selede....

:D :D :D :D :D :D