Nisan veya Mayıs aylarında tur planlaması

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Osman Kıtay tarafından paylaşıldı.

1. Osman Kıtay

Osman Kıtay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Arkadaşlar Nisan veya Mayıs ayında Türkiye içi bir turda nereleri önerirsiniz? Yaklaşık 400-500 km.lik bir tur olacak. İstanbul da oturuyorum ama herhangi bir yerden start alabilirim. Bisikletim MTB. Görüş ve önerileriniz bekliyorum.

2. Güven Güneş

Güven Güneş Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Güneydoğu turu olabilir oralarda bir çok tarihi mekanlar var.

Osman Kıtay

Osman Kıtay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Vakit sıkıntım olduğu için turumu yıllara bölerek şöyle planladım : 2014 Çanakkale - İzmir, 2015 İzmir - Datça, 2016 Datça-Antalya, 2017 Antalya-Adana. (Bunlar sadece bahar turları olacak)

4. Abdullah.R

Abdullah.R Forum Demirbaşı

Seviye:
  5. karmatte

karmatte Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Öncelikle tarih konusunda açıklama yapayım 19 mayıs tatil olduğundan 17- 25 mayıs 2014 tur için uygun bizim için , kabaca bir rota çıkardım.
    https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=zchGMmQyVu5Q.knZMo8O1_E8A
    Bu çercevede tur hazırlığımıza devam ediyoruz. şu an kesinleşen 2 kişiyiz yaşlarımız 48ve 46 illa kalabalık olsun gayretinde hiç değiliz.zira anlaşabilieceğimiz uyumlu sorun çıkarmayan arkadaşlar olmasında yarar var.

İlginizi Çekebilir

Alberto-Contador-009.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
cute-sleeping-minions-1920x1080.png
Yatağınıza uzandığınızda uykuya dalmanız uzun mu sürüyor? 4-7-8 nefes tekniğini size 60 saniye içinde uykuya dalmayı vaad ediyor. Etkileyici değil mi? Bu teknik Harward'da eğitim görmüş Dr. Andrew...
% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...