nisan ayında ayvalık-anamur rotasında tur için katılmak isteyen.

Tepki
1
merhabalar,

geçen eylül ayında istanbul-ayvalık turunu bu sefer ayvalıktan başlayarak anamur'a kadar götürmek istiyorum.. ortalam 860 km lik bir yol ve bu sefer sanırım yalnız gitmek istemiyorum. nisan ayında bu rotada bana katılmak isteyen varsa, lütfen iletişime geçsin.. bir tek şey rica ediyorum, tur boyunca hastalıklı bir şekilde günde bilmem kaç km yapmak gibi bir amacı olanlar iletişime geçmesinler.. amacım bu yolculuktan keyif almak, zamanla ve km lerle bir alıp veremediğim yok, yeri gelir günde 150 km yaparız yeri gelir günde 30 km yapıp sabahlara kadar deniz-kum-güneş yaparız..

kondüsyon için çalışmaya başlıyorum, rota kesin değil, eğer niyetlenen varsa istanbul-anamur arası bir rotada ıkartılabilir.. ya da aynı uzunlukta alakasız başka bir rota.. yeterki yol olsun :)

iletişime forum üzerinden ya da kadirasnaz@gmail.com üzerinden geçebilirsiniz.

Scudo

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Başarılar dilerim. Şartları çok güzel koymuşsunuz. Katı mesafe kuralları turculuğun ruhuna aykırı. Yalnız turun selameti açısından yinede bir rota ve günlük haritalar hazırlamanızı öneririm. Bu hem turun tahmini bitiş süresini belirler hemde maliyetlerinizi. Muğla Antalya arası için rota, harita ve bilgilere ihtiyacınız olursa bloğumdaki tur anlatımlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Marmaris tarafı içinde hazırlık yapmama rağmen Akyakada turun o kısmını iptal etmiştik. O haritalarında olduğu tüm tur haritalarını Pedal Sesi sitesinde tur duyuruları bölümünden bulup inceleyebilirsiniz.
en kaldığım yerden devam etme isteğinin sadece bende olduğunu düşünüyordum demek insanlar gidebildikleri yerin ilerisini her zaman merak ediyorlar. Bende Antalyadan ilerisi için Haziran ayında İstanbuldan yola çıkıp Mersine kadar gideceğim.Eğer şartlarım müsait olursa Gaziantep'e kadar uzatmayı düşünüyorum.