Nfs Pro Street

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
"Lanet olası zenci, yan marşpiyelimi dağıttı, 1000 $ bayılmıştım ben ona, dur o da ne? Aha ilerde bir çukur var, dur şu zenciye kim Street King'miş gösterme zamanı; al pislik! Haha!":D :D

NFS'nin yeni serisi Pro Street ile ilgili bilgiler günden güne açığa çıkıyor. EA Black Box, Kanada'da 2. bir komünite düzenledi ve bir kaç hafta önce Almanya'da düzenlenen Games Convention fuarı ve IGN'in yayınladığı yeni bir videoyla Pro Street hakkında yeni bilgiler öğrendik. Ve yeni bilgiler sonucunda sanırım ilk paragrafta yazdığım türevi monodialogları oyun sırasında çok yaşayacağız.

Öncelikle bu oyunla beraber hasar unsurunun geldiğini hepimiz biliyoruz. Fakat oyunun artık tamamiyle bir arcade oyunu olmadığını da biliyoruz. O yüzden arabanız hasar gördüğünde restart yapıp tekrar aynı arabayla başlamayı düşünmeyin, çünkü öyle bir seçeneğiniz olmayacak! Dolayısıyla yarışlara giderken 2 arabayla gitmekte fayda var (en fazla 5 arabayla gitme hakkınız bulunmakta). Öyle bol keseden araba oluşturmayı da düşünmeyin. Bu oyunda para altın değerinde. Ayrıca arabanızın lastik ve aerodinamiğini katılacağınız organizasyonara görede hazırlamalısınız. Unutmadan, artık oyunun başından itibaren bütün modifiye parçaları ve arabalar açık olacak. Ve yol bariyerleri (oyun içinde hangi yöne döneceğinizi gösteren neonlu oklar) bir kaç tabeladan ibaret artık...

devamı (link)

bu oyunu 4 gozle beklyodum ve 5 dk once 30 kasımda cıkacagı dedikodusunu duydum ve bu oollle kotu oldu ki cunku tam yazılı zamanı ve ben bu oyunu ilk cıktı zamanlar almazsam aklım hep burda oluyo ve hep bunu dusunuyorum ders mers hikaye oluyo bu oyun yanında:)

Scudo

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
cok dehset bı ozellık bu hasar tespıt ama bır okadar da zor olacaktır :)

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
COK FAZLA GERCEGE yakın degilmiş mesela hasar gorunce hız 300 ise 270 oluyomus ama bu halde devam edersen hurda oluyomus:D

ole ki yarıslara 5e kadar arabayla gidebiliyomusun ve biri parcalanrsa diğeriyle devam;)

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
off ya 30 kasım çok geççç öss var bu sene oynarım inşallah

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
@punisher89

katılıyorum öss den sonra gibi görünüyor

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
inanılmaz görüntüler 30 kasımı bekliyecegiz ama oyun süper gözüküyor buradan

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Şu an beklediğim oyun GTA 4. Onunda PS ye çıkış tarihini 2008 in ilk çeyreği olarak duyurdular. PC ye kimbilir ne zaman çıkar.

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
insallah 512 ram ve 256 ekran kartı calıstırır bu oyunu

bu konuda bilgisi olan var mı acaba????(ram vs. ne gerektiriyo)

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
@mecaoz1

benim bilgisayarım da aynı özelliklere sahip.kaldırabileceğini sanmıyorum.kaldırsa da oynanmaz:D.gerçi carbon çıktığında da öyle demiştim ama most wanted dan daha iyi çalıştırmıştı:)

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
beyler bildiğim kadarıyla directX 10 oyunu nfs pro street. yani ekran kartınızın DX10 desteklemesi gerekiyor.

xC_emRe

Üye
Tepki
42
Sağlam bi ekran kartının yanında yine ciddi ram istiyecek gibime geliyor..Merakla bekliyoruz..

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@temu90

kardes cok buyuk bır yanılgı ıcerısındesın kartının dx 10desteklemesı gerekmez sadece dx 10 un +'larından faydalanamazsın

@mecaoz1
ekran kartının ram i 2.- 3. sıradadır onem olarak 1 gb lık kartlar var 50-60 $+ kdv ye:D
onemlı olan grafık unıtesıdır(mesela benımkı x1650xt) ona gore degerlendırmek lazım

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@tuninger_haa

ATI RADEON X 700 DİE BİLİYORUM
AMA BİLDİĞİM KADARIYLA GeForce 6500 den daha iyi performance veriyo;)

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
@temu90

Bu aralar dx10 a göre çıkan oyunları dx9 la oynama seçeneğide bulunuyor.

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@xC_emRe

bu arada eklemeyı unuttum su an bence en uygun ram 1-2 gb arası fazlası sacma azı yetersız olabılıyor (xp için)
sıze onerım 2 gb ramdır
72$+kdv ye bulmak mumkun (2 x 1gb)
tabı ıhtıyacınıza gore 1 vs de alabılırsınız

(link)

ehumehu

Üye
Tepki
14
carbona benzetmemişler iyiki :D carbon tam bi felaket :p