Nevşehir

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
nevşehir ve civarı arkadaşlar sizinle tanışalım görüşelim bisiklet kardeşliğimiz aktif olarak devam etsin cevab bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: candede
Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
selam biz ürğüpdeniz benim iş dolayısı ile sabah 6 gibi sürüyoruz bisikleti ama hafta sonları boş olan arkadaslar var can dede ve isoking diye onlarda yazarlar sanırım. sen nevsehir merkez demi oturuyorsun

• Beğen
Tepkiler: abrean

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
@serdal
evet merkezde oturuyorum inşaallah görüşürüz.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Canımsın meraba.ben can dede.bizler ürgüp MTB den bir gurup arkadaşız.yalnız olmadığını bil.MTB de bizler burdayız.yol bisikletinde ise nevşehir merkezden yime bizler kadar aktif ve yogun arkadaşlarımız var.bizler sabah 6. akşam 6. antremandayız.yolda ise serdar yılmaz arkadaş var.23 nisan okulunda kendisini bulabilirsin.ordan ulaşamazsan eğer il gençliğe gidebilirsin sana yardımcı olurlar.bize ulaşmak istersen ürgüp enformasyon bürosundayım.tel:341 40 59
en kısa sürede buluşmak dileği ile...

• Beğen
Tepkiler: abrean

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
vay benim hemşerilerim be ben aslaen nevşehir avonos sarılar doğumluyum ama ist oturuyorum ama sizlerle gurur duyuyorum umarım bir gün yolum kayseriye düşerse nevşehire sizleri görmeye ve pedallamak pahasına gelecem şu işler yüzünden bir yere cıkamıyoruz oralarda mı calış sam acep

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@nirvana

çok sevindim bizim memlektten olmana inşallah bir boşlukta gelirsinde beraber pedallarız

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
inşallah gelirim gezi amaclı ama benim orada hic akrabam yok var ama uzaktan sadece siz değerli dostlarımı görmeye gelecem

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
hatta bisikletle gelme niyetim var ama kesin değil

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@nirvana
bisikletle geleceksin demek istanbuldan süper olur bizim buralarda gezilecek çok yer var gelirsin beraber gezeriz

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
inşallah ama antremanlara bu aralar ara verdim bisikletin teknik sorunları yüzündenama bu hafta halledicem turlara bıraktığım yerden devam edecem eğer işler den bir boşluk bulursam arkama bakmadan o anadolunun bakir topraklarında tem de değilde hani o köy yolları var ya tozlu sessiz köpekli yollarda pedal basıcam delicesine yanımdada sizler olursanız bundan iyisi can sağlığı

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@nirvana
bende ramazan dolayısı ile binemiyorum teknik sorunları halledersin inşalllah tabiki yanında oluruz neden olmayalım beraber iyi bir şekilde pedallarız

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
benim için bir daha antreman zor gibi simdi ramazan oldugu için binemiyorum ramazan bittikden sonrada havalar sogur bakalım bir güneş bulursam belki atarım kendimi daga taşa

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@serdal

nuri abi yok ögle antreman yapaman demek olmaz ne zaman boşluk bulursak hemen parkurlara gidecez bisiklete binmedigim günler gecmiyor yoksa

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ğeçmiyorda kışın parkurlar pek güzel olmaz ama yindede ramazan bitsinde bakalım

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@serdal
evet abi ramazanı atlatalım hayırlısı ile gerisini halladeriz

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
ne oluyoruz yavvvvvvv dağ bisikletcisi hic bir zaman pes etmez yılmaz cıplak kalsa bilen yağmur fırtına kar vız gelir bizlere aslın da işin zevkide bıu saydığım olaylarda bisiklet sürmek haklı değilmiyim mesela ben gecen sene iyi bir kar yağmıştı ben rahat duramadım kaptım bisileti doğru yollara yarım metre karda bisilet sürdüm ama cok zevkliydi en basiti tekniğini gelştiriyorsun

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@nirvana

dogrudur tekniği gelişir ama biz devamlı ürğüpdeki parkurlarda bindiğimiz için bisiklete hiç açıcı yerler oldugu söylenemez kış ayları için çoğu yer patika ve sagı solu uçurum ama bu sene bakalım farlı olacak üç kişi olduk bakalım artık o patikaları elimizde indiğimiz zaman diğer bag yollarında sıkı güçe dayalı antremanlar yapabiliriz bu kışı iyi ğeçirmek isityorum

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ürğüpdeki bu senki degil tüm parkurlarda biniyoruz eski yeni