Nevşehir

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@abrean

geç olur diyorsanız bizede uyar ben erken olur diyeceksin diye korkmuştum gerçi ismail erken soguk oluyor diyor ama sen bir konuş haber ver bize

Scudo

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
@nuriaktürk

Merhaba Nuri
Dün akşam son anda bazı değişiklikler oldu. Maalesef bu hafta sonu hiç çıkmayacağız.Çok yoğun bir hafta sonu geçireceğiz. Kusura bakmayın.
Ama diğer haftalar da mutlaka biz isizn yanınıza gelip birlikte çıkacağız. OK.
( Çalıştığımız için bu tür aksaklıkları normal karşılamanızı isterim. )
Hafta sonu hava d aiyi olacak size iyi pedallar...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
tamamdır iş herseyden önemli. önümüzdeki haftalarda pedallarız beraber

• Beğen
Tepkiler: abrean

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
Merhaba Nuri

Hafta Sonu nasıl geçti? Merak ediyorum?

Ayrıca haftada ortalama kaç km yapıyorsunuz ?

En kısa zaman da görüşmak üzere...

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@abrean
hafta sonu pek iyi geçmedi ama yinede benim için güzeldi can dedi yi arayacam diye epey zorladım kendimi resimler burda sizin de bildiğiniz yerler
(link)
biz şimdi sadece hafta sonları binebiliyoruz ama daha önce günlük 30 35 km arası yapıyorduk can dede ile beraber ama candede sabah aksam olmak üzere antrmana çıktıgı için o 50 55 arası yapıyordu günlük haftalık hiç hesaplama yapmadık gelecek haftada hava umarım bu haftaki gibi olur

• Beğen

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
Merhaba Nuri
Ve Ürgüptekiler....
Bu hafta sonu cumartesi sabahı belki 5 kişi katılacağız. sabah çıkmak istiyoruz, öğleden sonra avanod da olacağız. bir planınız var mı?
lütfen yeri ve buluşma saatini siz belirleyin.
Görüşmek üzere...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@abrean

Meraba abrean.ev ve cep telefonum Tim de var adım Can dede.İyi bir proğram iyi bir seyir çıkaralım.varsa telefonunu özel mesajdan gönderirsen daha iyi olur diye düşünüyorum.Sanırım devamlı bilgisayar başında değilsin.

'''Her Saniye Değerlidir.'''Lance Armstrong

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
selam abrean siz bize kaçta cıkacagınızı ve çogunluk yolmu yoksa arazimi olsun onuda yazarsanız ona göre biz plan yapalım biz. buluşma yeri kolay

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
@nuriaktürk

Merhaba Nuri
Biraz önce can dede ile görüştüm cumartesi sabahı saat 8 de avanos kavşağındaki petrolde ( ürgüpte ) buluşacağız. Ayrıntıları can dede verecek ok.
çalışmalarında esenlik ve başarılar.
aydın

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
hava biraz soguk oluyor sabahları o yüzden avonosdan gelirken üztünüzü sıkı giyinin birde yanınıza sırt çantası alın ilerde çıkartabilirsiniz.
parkura gidecekmisiz yollar temiz ama siz yinede yanınıza iç lastik alın bizim lastikler ince sipop sizinkine uymayabilir

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
Evet Nuri
Haklısın, tavsiyelerin için teşekkürler. Umarım hava güzel olur o gün. Görüşmek üzere esenkal...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@abrean

hava durumuna göre güze olacak ama yinede bisiklet sürdüğümüz zaman soguk oluyor.cumartesi ğörüşürüz

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ve bugun o ğüzel gezimizi yaptık bizim için eski olan ancak avonos dan gelen arkadaşlarımız timi aydın musatafa ve michal ile güzel bir gezi yaptık hava biraz soguktu üşüdük ama yinede gezimizin ve arkadaşlarımızın sıcaklıgı o sogugu unutturdu.
resimleri daha sonra ekleyecegim

• Beğen
Tepkiler: abrean ve candede

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
@nuriaktürk
Teşekkürler NUri
Biizm için güzel bir parkur ayarladınız. Kondisyonunuz çok iyi. Tam bir dawn Hill yapıldı:) Hava gercekten soguktu. Belki bi sonraki sefer Trekin yaparız.
Can dedeyede selamlar.
Sonraki haftalarda görüşmek üzere. Esenkalın...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
yaza daha güzel yerlerde görüşmek üzere sizinde kondisyonunuzu yükseltecegiz hiç kafanızı yormayın

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Cumartesi günü yaşadıklarımız tek kelime ile mükemmeldi.Uzun zamandır teknik parkura girmemiştim.Hepimiz için inanılmaz heyecanın yaşandığını düşünüyorum.Bu heyecandan en büyük payıda kardeşimiz Maykıl aldı.

Yaşadığım bu güzel hafta sononda bana bu güzelliği yaşattığınız için siz güzel insanlar.Sevgili Tim,Aydın,Mustafa Maykıl ve canım kardeşim Nuri içiten teşekkür ediyorum.Daha nice güzel günlerde birlikte olmak dileği ile.

'''Dolu dolu solmayan yüzlerle hayata gülümseyenlere.'''

• Beğen

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bu arada işinden dolayı yanımızda olamadı keşke oda olsaydıda bu güzellikleri paylaşsaydı bizimle birlikde

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
yukardaki mesajıma ismail ismini yazmayı unutmusun kusura bakmayın

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@nuriaktürk

beni nasıl unutursun nuri abi 1 kere gelmedim diye her zaman yanınızdayım tabiki