Nevşehir

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İlkbaharda bir çıkarma yapar bütün sıtradadavaları parçalarız değilmi türko

Scudo

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
@emrah9700

Sen strava falan derken kondisyonu tavan yapmışın anladığım kadarıyla. :) Hasan Emre bu bize toz yutturur demedi deme :D.
Bu strava da yol bisikleti dağ bisikleti farklı kategoriler yok mu ? Dağ bisikletiyle yol bisikletinin derecelerini geçmeye çalışmayalım olmaz şayet :D

• Beğen
Tepkiler: alfasan

alfasan

Üye
Tepki
3
İsim
hasan emre turhan
Bisiklet
Sedona
@Oğuz han T
Kesin :)

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@alfasan
Profili face hesabıyla oluşturabiliyorsun, o zaman girişde kolay oluyor
@mehmetsunu
Geçen gün ürgüp'e lassa takımından konya torkuya transfer olan sporcumuz ismail aksoy 160kmlik antrenmanı sırasında yol bisikletiyle gelmiş geçdiği yollarda hepsine ilk sırada açık ara önde farkı oturturmuş. Da onungeçmediği yollar var oralarıda biz halledemezsek bizim tiryaki parçalar hepsini değilmi ''hasan emre''

• Beğen

alfasan

Üye
Tepki
3
İsim
hasan emre turhan
Bisiklet
Sedona
@emrah9700
O guc ve azim var bizim tiryakide

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@Oğuz han T
Sorma benim sıkıntımda o ya zaten bi tane avustralyalı Dane croft var (gülmeyin sizede ezberletecek ismini) adamın profil resminde yol bisikleti var, gezi temposunda yaptığı rekoru dağ bisikletiyle geçmek için heralde bi 2 yol bisikleti enerjisi harcatıyor.

@alfasan
Çaktırma bugün ermişle tiryakiyi yanıma aldım adam ulaş yolundaki rampada yanımızdan bi geçisi vardı heralde bide kürüyücü taksan o karı küreyecek güç vardı, ama bırakda olsun demi TÜRKİYE şampiyonumuz, gururumuz o bizim.. ALLAH gücünü kuvvetini artırsın yıldız b'lerden bu senede gençlere geçdi..

@alfasan

Aslında yabancılar rekor yapmıyor strava açık kapadokyada turist olarak geziyorlar, çoğunun bisikletindede en az 50kg yük var, ama adamların biz türklere göre o kadar çok bisiklet sürme alışkanlığı ve kondisyonu varki, onların rahat tempoda hiç zorlanmadan geçdiği yollardaki ortalama hızını biz zorlanarak geçemiyoruz.

• Beğen

alfasan

Üye
Tepki
3
İsim
hasan emre turhan
Bisiklet
Sedona
O zaman 1.olmak kolaydir heralde

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@alfasan
Kotayı yükselten biri çıkana kadar..
Ama şuan Ürgüp çevreyolu tırmanışına koyduğum segment kolay ilk onu geçmeyi deneyebilirsin, Öyle gezi temposunda geçdiğimiz az bi rekor var

Başdan sona ortalama %5 eğimli bu 2.1km lik tırmanışı 11.7km/h ortalamasının üstünde 10dk30snden önce çıkdınmıydı 1. sensin

(link)

• Beğen

alfasan

Üye
Tepki
3
İsim
hasan emre turhan
Bisiklet
Sedona
@emrah9700
Ben cikarcam ozaman olursa

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@alfasan
Heralde üyelik formuda doldurman gerekmiyordu, facenle girince bi profil bilgilerini giriyorsun adın soyadın kendi ağırlığın bisikletinin ağırlığı giriyorsun ki, turun tamamında ve geçdiğin segmentdeki senin bacak gücünü watt değerinden verebilsin

• Beğen

alfasan

Üye
Tepki
3
İsim
hasan emre turhan
Bisiklet
Sedona
@EMİN TÖRE
Rota konusunda yardımcı olabilirim size :)

Kadirhan

Daimi Üye
Tepki
219
İsim
Kadirhan D.
Bisiklet
Lapierre
Ben de daha bisiklet almadan katılıdım. Ürgüp ve Mustafapaşa dayım. Uygun bisiklet bulup alır almaz yollara düşeceğim.

• Beğen
Tepkiler: yunus50 ve serhant

Kadirhan

Daimi Üye
Tepki
219
İsim
Kadirhan D.
Bisiklet
Lapierre
@serhant Henüz çok yeniyim, hangi bisikleti alacağıma bile karar vermedim. Kron xc300 salcano ng650-ng750 carraro force 330 ve Mosso Alv 201 hyd ve Mosso wildfire turney hyd seçeneklerim bunlar. Boyum 165 bacak uzunluğum da 78 cm. Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı dört gözle bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: serhant

Kadirhan

Daimi Üye
Tepki
219
İsim
Kadirhan D.
Bisiklet
Lapierre
Merhaba Kapadokyalılar
Cappadox ile ilgili bisiklet etkinliği var mıdır? 100 kere yürüdüğümüz vadilere para vermek anlamsız geliyor bana. Bisikletle ilgili serbest katılımlı bir etklinlik varsa birkaç kişi katılmak istiyoruz. Ona göre planımızı yapalım diyoruz.
Saygılarımla