Nevşehir

alfasan

Üye
Tepki
3
İsim
hasan emre turhan
Bisiklet
Sedona
Merabalar,aslen kayseriliyim,babamın işi dolayısıyla Ürgüpte yaşıyorum, adım hasan emre .arkadaşlar bana kısaca alfasan derler. sedona 301 tur bisikleti kullanıyorum .

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci
Scudo
Tepki
11
Bisiklet
Sedona
İyi akşamlar bende kayseriliyim yaz dönemindeki tüm etkinliklere katılırım mümkün olursa sedona 740 kullanıcısıyım

• Beğen

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
Bizim konu hortlamış yine. Benim kafamı bozuyonuz zorla bisikletle beni Nevşehire getirteceksiniz. Şaka Bi yana her yaz tatil amacıyla memlekete gelirim bu sayfadaki arkadaşları da gördükçe bu yaz bisikletide arabaya yükleyip getirsem mi acaba diye düşünüyorum. Eee yazın gelsem turlayacak kimleri bulabilirim arkadaşlar ? Uzun kısa gece gündüz her türlü tur uyar bana. Sportive 227 bisikletim var Mtb gibi araziye girer Yol bisikleti gibi asfalta yapışır. :)

Tepki
11
Bisiklet
Sedona
ben bisikleti getireceğim yaz dönemi kısa yada uzun tur yapmayı düşünüyorum çevre illere hem içim rahat etmez bisiklet burdayken mazallah başkasına gözüm kayıverir kayseride :)

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
Ben bir aksilik çıkmaz ise Ağustosun 1 inden itibaren Nevşehir olacağım arkadaşlar. Ağustos ayı boyunca müsait olup beraber turlamak isteyen arkadaşlar buradan haber verirlerse bisikletimi beraberimde getirip beraber turlayabiliriz. Siz hangi aylarda Nevşehir desiniz Umut bey ?

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@Oğuz han T

Valla kardeşim yazın kimi bulursun bilmiyorum, ama ben şuan kimse bulamıyorum :D
Sayfanın hortlamasını seni pek aldatmasın bence nevşehirde pek bisiklet meraklısı kalmamış
Bak şu konuyu açdım fatih özüdoğru arkadaşımız dışında pek bi kimse katılmadı bile..
(link)

Sadece ürgüple sınırlandırırsak belki bir kaç kişi bulabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Oğuz han T

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
@emrah9700

Bu havada ben bile kendimi bulamıyorum kardeşim normaldir aşırı bir soğuk var. Geçen yaz uçhisar meydanda bi cafe önünde bayağı bisiklet görmüştüm. Kendi kendime iyi dedim burdan turlayacak arkadaş çıkar falan diye düşünmüştüm. Kiralık mıydı acaba onlar :D . Yazın sen agustos gibi ordamısın Emrah ?

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
İnşallah orda olurum kardeş, yalnız turizmle uğraşdığımız için yazları genelde hafta sonu çalışıp hafta içi izinli oluyorum, ama ayarlarız inşallah birşeyler. Ama gelmeden söyleyim strava'nla gelip (1.olmak zorunda değilsin) adını listelere yazdırıp gideceksin, maalesef türkden çok yabancı ismi var listelerimizde ve en üst sıralarda..

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
@emrah9700

Strava şu turladığın yerlerin paylaşımını yapmaya yarayan uygulamaydı sanırım doğru mu ? Birde yol tarifi mi ne yapıyodu ? Bi ara hesap açmıştım ama hiç kafa yorup detaylıca kurcalamadım ama sorun değil hallederizzzz . :)

alfasan

Üye
Tepki
3
İsim
hasan emre turhan
Bisiklet
Sedona
Ben kisa ,uzun her turlu tura katilabilirim bu yaz. Bisikletide hazirliyorum insallah.

• Beğen

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
Strava ile geçdiğin noktaların hız istatikleri tutuluyor belirli yerlerde (segment deniyor) belirli mesafe boyunca daha önce strava programı ile o noktadan geçenlerin isimleri ve tarihleriyle hız kayıtları var, örneğin bu yokuşdan şimdiye kadar bu programla 21 kişi geçmiş hepsinin ortalama hızı ve senin hızına göre onların arasında sıraya koyuyor vb. linkini atdığım diğer konuda açıklamaları bulabilirsin.

Sen gelene kadar ben o yabancıları cesareti olan bisikletcilerle istavrit gibi ayıklamaya çalışacağım bakalım :D

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@alfasan

Merhaba hasan emre kayseri-nevşehir turunu ve bu konudaki aldığın beğenilerini facende görmüşdüm. Forumda nevşehirli bisiklet sever sayısı az ama inşallah çoğalacak, nevşehirde oluşturduğumuz strava kayıtlarındaki listelere seninde adını yazdırmanı isterim, ama ihmal etme bu rekabeti nevşehirdede başlatmamız lazım, sen adına ister rekabet de ister kendi geçmiş istatistiklerimi tutuyorum de. Ürgüp'ün bir çok yerine strava segmenti koydum, Nerdeyse hepsindede isimlerim ve ortalama hız denemelerim var, daha çok yabancı isimlerini göreceğin bu segmentlerde amacımız öncelikle onları üst sıralardan indirip kendi mekanımızda kendi ismimizi yazdırmak. Şuan için baş sıraya geçecek kondisyonda olmadığını düşünerek bu konuda çekinme en azından kendi gelişimini takip altına almış ol.

alfasan

Üye
Tepki
3
İsim
hasan emre turhan
Bisiklet
Sedona
@emrah9700
Insallah :)

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@alfasan
Kime söylesem inşallah diyor, paçaları sıvayında bide Maaşallah diyelim..

Bak ben bu hafta bisikletimi ürgüp'e getirdim bu mevsimde bile öğle araları strava rekorlarını kırmaya gidiyorum..

• Beğen
Tepkiler: Oğuz han T

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
@emrah9700

ahahah süperr. :D e adam haklı beylerr :)

alfasan

Üye
Tepki
3
İsim
hasan emre turhan
Bisiklet
Sedona
Ben haftada 3 gun yaklasik (5-15)'er km bisiklet suruyorum. Stravayi cok sarz gider diye indirmedim. Bu gun 9 km surdum.

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@alfasan
Senden ümidim var, (Hasan emre turhan) bak isminde yakışacak listenin başına..
@fatihözüdoğru
de bide bizim fatih özü doğrudan gelse ses

@alfasan
Bende bahar gelsin, biliyorsundur belki nevşehir-ürgüp x2=45km günlük
sen stravayı indirde gel bizim büroda telefonunu ben şarz ederim..
Strava o kadar şarz yemiyor sadece tur esnasında gprs'i açıyorsun programı başlatıyorsun tuşu kitleyip telefonu cebine atıyorsun, internet paketinde yoksa yaptığın yolları sonra net bulduğunda yüklüyorsun

alfasan

Üye
Tepki
3
İsim
hasan emre turhan
Bisiklet
Sedona
@emrah9700

tmm indiriyim :)

Benim anlamadigim yabancilar ne ara rekor yapiyr:)