nerden geldiği anlaşılmayan ses

Konu, 'Süspansiyon' kısmında ahmet ebrar aydın tarafından paylaşıldı.

1. ahmet ebrar aydın

ahmet ebrar aydın Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    öncelikle tüm bisiklet severlere merhaba bisikletimin arka tekerinden belli bir ritmi olmayan sesler geliyor ustalar çözemedi hani bisikletin kasasına taş çarparya o tarz bi ses bisikleti ilk aldığım zaman 3-4 ay kadar ses devam etti daha sonra 1 yıl boyunca ses kesildi maalesef tekrar ses çıkmaya başladı böyle giderse çok sevdiğim bisikletimi satmak zorunda kalacam lütfen fikri olan yorum atsın teşekkürler (bisiklet 2011 bianchi speed v fren v jant)

2. Emrah Özşahin

Emrah Özşahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    senkronize şekilde geliyorsa jantlarda bir gevşeklik olabilir. bende 2 ay boyunca çıldırmıştım en sonunda jant tellerini sıktılar düzeldi.

ahmet ebrar aydın bunu beğendi.
  3. mehmet yıldırım

mehmet yıldırım Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    gevşek bir jant teli gerilme-gevşeme yapıyor olabilir. jant ayarına da bi baktırın bence

ahmet ebrar aydın bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-28_15-14-43.png
Konuyu açacak bir yer bulamayınca bu bölüme yöneldim; hatalıysa taşınabilir. Bir rüzgar tüneli kadar olmasa da başlıktaki soruya yanıt verecek bir ölçüm yöntemi var mıdır diye biraz araştırdım....
tp.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....