Neler istersiniz?

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Bisikletforumun sağlık bölümünde sorularınızın ve sorunlarınızın cevaplanmasından başka sizler için neler yapılmasını, neler verilmesini istersiniz?:) :) :)

Scudo

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
yarışçı arkadaşlarım için ve kendim için yarış tecrübesi olan arkadaşlarımızdan yarıştan 1 hafta önce beslenme yarış günü beslenme yarış anında neler ne kadar enerjı verir, enerjıyı direk hissetmek için olabilecek en kısa yöntemler paylaşılabilir.

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Bende yarıştan 30 dk önce yenebilen doğal,uzun süreli enerji veren yiğecekleri merak ediyorum...Bilgilendirirseniz çok sevinirim...:D

• Beğen
Tepkiler: kurt

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
benım de sızden ısteyım bır duzenleme

kan gruplarını bır lıste halınde duzenleyebılır mısınız
(acil bir durumda aratma yaptırmanın pek sağlıklı olacagını dusunmuyorum)

keske en basından yapılırken kopyala yapıstır tarzında cevap verılseydı daha iyi olurdu diye dusunuyorum

yanılmıyorsam bunu yapmak sızın ıcın pek sorun olmayacaktır yenı bır sabıt kılıtlı konu acarak lıste yapabılırsınız eklemeler eskı konuya yapılır guncelleme yenıye yapılır:)
inşallah gerek olmaz :)

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
doğrudur, bencede kan grubu ve şehirlerin yazılı olduğu bir liste uygun olur bulmak kolay olur.

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@Murat EVGİN

abi o lınkı zaten bılıyoruz da orda aramak zor olacagından oyle bır ıstekte bulunmustum:)

kurt

Daimi Üye
Tepki
87
site tarafından ciddi ve resmi organ bagısı! katılım sayfası mümkünmüdür acaba?

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
2. ve 3. mesajlar Hakan Yazman hocanın branşına giriyor. Kendisine duyurulur.

Organ bağışı ise bizatihi müracaatla ve aile muvakatıyla yapılan prosedürü bol, kanuni sorumluluğu aşırı bir uygulama.

Ben organ bağışıyla ilgilenen doktor arkadaşlarımdan birine bu konuyu hemen ileteceğim. Ondan sonra topik açmayı düşünürüm.

Konuya olumlu bakıyorum, ancak konunun tıbbi ve hukuki yönünü irdelemek gerekli.
En azından sitemizde organ bağışı konusunda gönüllü olan bireylerin bir çetelesinin tutulmuş olması ve o arkadaşların ilgili mercilere yönlendirilmesi çok faydalı olur kanaatindeyim.

Öneri için teşekkürler. :)