Nedir bu MTB Ayrımcılığı...

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
Bir MTB bu kadar da kayırılmaz ki....
[emoji3] [emoji3] [emoji3]

İzmit Plajyolu bisiklet yolu, şehir ve yol bisikletlerinin günahı nedir[emoji3]
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/16/d9607f843c425947fa9b9a6e4b1b35f2.jpg

İnce görün¡¡¡¡[emoji4]

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Mtb forevır ehehhe :D

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@Taxonera Kocaman lastikler, kalın büyük görünen kadro, jantlar vs. sence çekici değil mi? Çoğu kişi bu sebep ve mantık neticesin de bulunan "Türkiye'nin yolları malum" denilerek alınan güzelim MTB'ler :) Şahsen ben MTB kullanıyorum hiç bu niyetle almadım, dağlara taşlara sürmeyecek olsaydım almazdım. Sayı fazla olunca " Kaçılın, çekilin MTB reizz geliyor :)" durumuna dönüyor :D

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
SAVAŞ COMİNG SOON..... MTBciler YOLculara karşı

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
mtb cilere hak vermeye başladım bu yol bisikletleri gerçekten çok masraflı, dünya para verip alıyorsun sonra yok jant setini yükseltecen yok lastik değişecen zaten dolar uçmuş gitmiş, bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de look bisikletler girdi piyasaya isyan etmemek elde değil vallahi bu yol bisikleti sevdası ocak söndürür hiç bulaşmamak lazım :acpsnr:

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
@Taxonera
Beni anladını değil mi arkadaşlar. Forumda komik resim v.s gibi bir bölüm yok. Bende buraya attım. Bu sabah turlarken aklıma geldi. Normal yoldan gitsem tangır tungur sarsıntı v.s. bende beyaz şeritten gidiyorum. Düz bir zemin daha rahat bir şehir bisikleti için.

Esprili bir şekilde paylaştım.

Canince

Daimi Üye
Tepki
450
Bisiklet
Kron
İkisinide kullanın ikisinide :D

Batu54

Üye
Tepki
50
İsim
Batuhan
@Fırat Y. Çok masraflı diyosunda abi sence zevk almanında yol mtb kıyaslaması nasıl ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aldığım mtb 'ler

1- geroni
2- meta pro bianci
3- explorer
4- gıant atx 840
5-scott scale 30

city bike

1- salcano

yol

1-pejo
2- 2012 model gıant tcr

açıkça karşılaştırma yapılacak ise

mtb istanbulun berbat yolları için ideal,mazgallara dalın,kısa mesafe keyfinize bakın,ama uzunlarda hızdan feragat edersiniz,yolla toprağa giremezsiniz,yolla gideceğiniz yollar bellidir,3'üncü alternatif ise 3'yoluda harmallayan cyclo cross'tur,düz toprak zemin ,(çok sert zeminde riskli olur orada mtb konuşur,)ve stabil yolda ve asfaltta

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@bianchircx229
Ehehehe provakasyon denir buna resmen :D :D ama yol piskeletleri çiroz oluyo nedense asiri zayif ve çelimsizler. Turkler etine dolgun sever bıngıl bıngıl sever :D o yuzden mtb turklere uygundur eheheh

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
@Batu54 yol bisikleti zevkli tabii ki ama o zevkin bedeli ağır oluyor, daha hızlı gidicem diye alümünyum başlarsın karbona çıkarsın sonra jant seti falan derken bir bakmışsın malı mülkü satmışsın değmez be :confused: al mtb ni hırs yapmadan sür git işte ne gereği var, bir de işin aksesuar ekipman kısmı var mtb ciler oh ne rahat şortu geçirip çıkıyorlar yol süren adam öyle şortla çıkabilir mi full ekipmanı geçirecen üstüne bir de bu işin modası var formasıydı renk uyumuydu kışlıktı yazlıktı derken yandı gülüm keten helva :D

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Bu tartışma "Senin bisikletin sanadır, benimki bana" mertebesine erişeceğimiz güne kadar sürer. En iyisi susmak ve beklemek.

• Beğen

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
yanlış anlaşılmasın ben içeriden eleştiri yapıyorum ben de yol bisikleti kullanıyorum :D

• Beğen

Y. Burak

Üye
Tepki
43
İsim
Burak
Bisiklet
Diğer
Mtb kayırmak değil bu sadece cahilliktir. Bu yolu tasarlayan kişiler; 10 yaşında bisiklet sürmeyi öğrendikten sonra kendini büyüdü zannedip bisikleti bir çocuk oyuncağı gibi düşünen, altına bir araba alıp gaz pedalına bastıkça kendini ralli pilotu zanneden, iphone cüzdan araba anahtarı üçlüsünü girdiği her mekanda göz önüne çıkarıp ego seviyesini belli eden, altında 7 8 bin liralık makinesi olup sadece şehiriçi 20 30 km yol yapan bisikletçilerle aynı zihniyete sahiptirler. Hepsinin kökünün kuruması lazım.

Ayrıca, Türkiye'de yol bisikletine binmeyi bilen biri bisiklet yolunu değil araba yolunu kullanır.