Nedir Bu Dolmuşlardan Çektiğimiz???

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@BurakCan

şu bayanlar konusunda bende ekleme yapıyorum. Özellikle araç kullanmaktan hoşlanmayan ve kullanırken cep telefonuyla konuşun o sırada vites değiştirmeye çalışan bir bayan sadece bizler için değil tüm trafik için tehlikedir.

Dolmuş-minibüs şöförlerini genelde trafikteki en büyük problemler, bunlara birde halk otobüsü şöförleri ve onların bir işe yaramayan muavinlerini dahil etmek gerekir.
Neden derseniz ön kapısı açık bir otobüs ve dışarı bakan muavin ve yolun ortasında giden ben. Nasıl oluyorda ne şöför ne de muavin beni görmüyor ve o koca otobüsü üstüme kırıyor buna bir anlam veremiyorum.

Uzun lafın kısası benim hep söylediğim bir söz var, bisiklette önce yoldakilere dikkat edeceksin sonra kendine.

• Beğen
Tepkiler: N.Erdem TUGRAHAN
Scudo

BurakCan

Aktif Üye
Tepki
88
İsim
Burak Can
Bisiklet
b'Twin
@N.Erdem TUGRAHAN

hocam kullanılan aracın markası bence az da olsa etkiliyor bazı şeyleri. örneğin kimi arabalara "memur arabası, bankacı arabası, bayan arabası" gibi tanımlamalar yapıyoruz. yanlış düşünüyor olabilirim, ama benim gözlemim bu :)

• Beğen

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Şahin kullanan adamla mercedes asma v2 kullanan adamı aynı kefeye koymak yanlış bu insanları araçlara göre teşhis etmek değildir kültür ve görü olarak bakarsanız anlarsınız zaten ! Örnegin aklı başında kültürlü görgü görmüş kamyoncu tutupda kamyonun arkasına "Yokuşta sollama beni inişte s... seni" yazmaz burak'ın da sölemek istediği tam olarak bu olmuş :) Ayrıca Şahini olup saygılı olanlarda var yok demiyoruz ama nadir ;) Zaten genelde iyi marka araç olsun veya düşük model araç olsun dediğim gibi dışardan bakdığınızda anlarsınız o adamın nasıl tepkiler vereceğini...Zaten kültürlü,aklı başında bir adam tutup şahine çelik jant takıp 500 milyonluk sistem döşemez :)

Gözlem değildir,genel bir tanı'dır ;)

Sevgilerimle...

Nuran Atakan

Aktif Üye
Tepki
153
@BurakCan

Ben bir kadin olarak sonuna kadar katiliyorum:D Bu arada iyi surucu olan kadin arkadaslarimiz darilmasin, istisnalar kaideyi bozmuyor.

BurakCan

Aktif Üye
Tepki
88
İsim
Burak Can
Bisiklet
b'Twin
nuran hanım, teşekkür ederim desteğiniz için. Bayanlar tabi ki darılmasın, ben özellikle en yakınımdan başlayarak gözlemledim :) annem arabayı çalıştıramaz, çalıştırsa dahi hareket ettiremez, yanlışlıkla hareket ettirse bile duramaz ve çarpar :) ve ehliyeti var.

• Beğen

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
@gezgin2

Ayıp oluyor hocam :D niye kültürlü bir insan şahine 500 lira değerinde sistem takamaz mı? :D