NECO rulmanlı furş takımı

Scudo

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
malesef. amoeba vitra gidon var ama boyası hiç temiz değil. kore marka gidon boğazı var çok sağlam, esnemez bişi ama hafif değil(220gr falan).

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
ali abi ben murat aynakolu alan abi ben alayımda sedona takcam duke race mas kullancam sorun yaratmas degılmı msn de goruselım

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
ali abi aldım bugun seleyle sele borusunu abi ben kıyamam o buruyu kesmeye ya :D ama kesicem sanırım cünkü en alçak seviyede kullanmak istiyorum :D tekrar tesekkurler

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
Hafifletmek için kesiyorsan bence kesme fazla hafiflemez. sonra pişman oluyorsun ben yapmıştım. ilerde lazım olabilir. sakın kesme!!!

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
yok hafifletmek için değil alçaltmak icşn kesicem cunku suluk takmak icin sele borusunun girdiği yerde delikler var ve boru bu deliklere dayanıyor ama cozum yolu buldum borunun hepsini kesmektense kalemle deliklerin oldukları yeri isaretleyip ince bi bosluk acacagım :D

ismail issi

Daimi Üye
Tepki
118
bu furc gömme yatak uyumlu degil sanıyorum,cünkü ali abiyle bnde konuşmuştum sedona gömme yataklı uymaz bildigim kadarıyla aynı sorunu bnde yaşıyorum uymayan bi furc yüzünden boşluk var biraz