ne yapacağız bu tavsiye isteyenleri ?

Cenk_

Aktif Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
@Sinan A.

Sayın arkadaşım niyetin iyi olabilir ben zaten mağaza satışlarından kasdetmedim.
İletişim e vurgu yapmak istedim. Keza Bir satıcı ne kadar iyide olsa, bi forumdaki sıcak arkadaş ortamı kadar olmuyor.
Burda bana göre daha içten cevaplar alındığına inanıldılğı için ben ve bazı arkadaşlarda.
Belki nceden sorulmuş bi soruyu tekrar soruyorlardır. Bu belki görüntü kirliliği yapıyor ama.
Sorudan sıkılan arkadaş değilde bilgisi olan henüz sıkımamış biri cevap yazr gönüller hoş olur :)
Yoksa sakın önerini eleştirdiğimi düşünme öyle düşünmene sebep olduysam binlerce kez özür.
Yani kısacası benim demek istediğim belki aynı konu yüz defa sorulsada,
Soran insanın gözüyle bakın birde olaya. Anlamındaydı.
He siz önerinizi yinede dilerim gerçekleştirirsiniz daha faydalı olacaksa.
Başarılarınızın devamını dilerim hayırlı sürüşler kazasız belasız İnşallah :)

@muratcolakoglu

Bizde zaten görevli olmadığı bir mecburiyeti olmadığı için daha samimi cevaplar alınıyor demek istedik.

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Cenk_

teşekkür ederim yorumlarınız için kötü niyetli olduğunuzu düşünmedim yorumlarınızı anladım ne amaçla yaptığınızı. ben sözü geçmişken bizim esnafa giydirmeden edemedim biraz :D

bu konuyu açmamın sebebi de kesinlikle tavsiye isteyenlerin sürekli konu açmasını kirlilik olarak gördüğümden değil. aynen dediğiniz gibi yeniyim ve yeni edindiğim bilgiler benim bisiklet konusunda ufkumu açtı ve insanlara yardımcı olmaktan da geri durmadım. bilgi paylaşıldıkça güzel. şimdiye kadar tavsiye isteyen gördüğümde ve yardımcı olacaksam bilgimi paylaştım her zaman. yine paylaşırım. sistemli paylaşmak ise daha doğru, daha işe yarar geldiğinden bu fikir ortaya çıktı.

Cenk_

Aktif Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
Hayırlısı olsun şimdiden :)

apeironur

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Onur
Bisiklet
Cube
hazır konu "tavsiye" iken;
v fren mi disk fren mi?
şaka... :utn:

soruna -tabii bu durum bir sorun olarak görülüyorsa- başka bir tarafından bakmak gerek bence. tavsiye istenen konuyla ilgili enine boyuna bilgi sahibi olunmuş olsa da tavsiye edinme arzusunun altında yatan onaylanma isteği sanırım. aynı ihtiyaçlara dönük daha önce tartışılmış bir konu, kişi tarafından sürekli olarak takip edilmiş, 1000 kere okunmuş, hatmedilmiş, cevaplara ulaşılmış olsa da fark etmiyor. cevabın içeriğinden çok kendimize özel oluşuyla ilgileniyoruz sanırım. yani bir kısmımız... zaman zaman kendimi de dahil edebilirim bu bir kısmımıza. yani; sözlük minvalinde, konuyla ilgili her alt soruya cevap verecek kusursuz bir tavsiye şeması oluşturulsa bile yine açılır yine açılır o tavsiye başlığı :eek:

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Siz tavsiye isteyen arkadaslarimiza degil de, önce forumdaki..... foruma yakismayan kisilere cözüm bulun.
Belki daha küfür, hakaret falan yemediniz, yedikden sonra umuyorumki o kendilerini birsey sanan zavalli, cahil ve froumu kirleten kisiler üzerine de konu acarsiniz. Bence böyle bir konu acilmasi da cok iyi olur.
Benden bukadar, baska yorum yok.

Hepinize iyi geceler....

• Beğen
Tepkiler: Cenk_

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Çok şaşırmıyorum ve işin peşini bırakıyorum. bu ülkede yeni adımlar atmaya çalışmak her ortamda boşuna çabalamak. içimize işlemiş böyle gelmiş böyle gidecek kafası.
her yorum için teşekkürler
saygılar