Ne kadar Gerekli ?

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında muersoy tarafından paylaşıldı.

1. muersoy

muersoy Aktif Üye

Seviye:
    Acera 8'li sistemden Deore 9'lu sisteme geçmek ne kadar gerekli ? Bu geçişin toplam maliyeti (aynakol dahil) yaklaşık 450 TL. Değerli görüşlerinizi alabilir miyim ?

2. Barış BİRLİK

Barış BİRLİK Engineer / Archer / Cyclist

Adı:
    Barış Birlik
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Aynakolun iyiyse değiştirmeye gerek yok aynakolla ön aktarıcıyı ben deore vites kolları , deore shadow arka aktarıcı , deore ruble zincir eskişehirde olduğum için malzeme kıtlığı var 310 TLye yaptırdım ama fiyatın içinde arka göbekte var . 270 filan belki yaptırabilirsin

muersoy bunu beğendi.
  3. Buğra Celayir

Buğra Celayir Kıdemli Üye

Seviye:
    Acera aynakola talibim 50 mesajı bir türlü geçemedim sesimi duyun lütfen =)

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-3_15-30-31.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
3.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...