Navigasyon cihazı önerisi

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Atakan Demirtürk tarafından paylaşıldı.

1. Atakan Demirtürk

Atakan Demirtürk Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar Haftaya giriş seviyesindeki ilk yol bisikletimi alıyorum kısmetse.
    Normalde Nokia telefonumun ovi mapini kullanıyorum ancak ekran küçük ölçümler hassas değil.ters şeritleren giderken falan sıkıntı yaratıyor.
    Ne gerek var gibi bir yorum yapmayın lütfen.Genellikle bilmediğim yerlerden kestirmeleri kullanarak soruyorum.
    Gerçe :) En son nokia ovi sayesinde pazar yerinin içinden gitmek zorunda kaldım.
    Yinede ihtiyacım var.Benim tercihim garminin ufak modellerinden yana.Dayanıklılık ve marka olarak konuşuyorum.Eksileri var.cihazlarının çok özelliği olmamasına rağmen pahalı satıyorlar muhtemelen 2.ele kaçacağım telefon yormaya başladı beni.
    Öncelikli olarak kullanıcı arkadaşların yorumlarını rica ederim.
    ekran boyutu 5"ten büyük olmamalı yalnız.
    Yakın zamanda honda cbf 150alma niyetimde var bu yüzden ne kadar ufak olursa kardır.Ekran parlıklığıda diğer bir husus.

2. Boran Selçuk

Boran Selçuk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Konuyu canlandıralım.

Iphone 4 veya ona yakın büyüklükte ekrana sahip Navigasyon cihazı arıyorum. Netde aradım, araç içi modellerin bir çoğu bisiklet için uygun değil. Şimdi "e iyide neden telefonu kullanmıyorsun" diyenler çıkabilir. Kullanamıyorum çünkü navigasyon altında şarjları o kadar uzun ömürlü değil(Eğer yanımda powerbank taşımıyor isem)

Bu genişlikte bir cihaz önerisi olan varmı?

Teşekkürler

P.S: Garmin 1000 edge küçük, önermeyin anlamında yazıyorum.

3. ali baykal

ali baykal Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
  4. Emre Yönlüer

Emre Yönlüer Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-4_11-2-6.png
Yıllardır antrenmanlarımı sabah yaparım (ya da sabah başlarım ama bazıları öğleni bulur). Neredeyse tamamında, yola kahvaltı yapmadan çıkarım (bu benim tercihim; kimseye bu iyi veya kötü demedim,...
6.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Aero-vs-Lightweight-2.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...