Naturehike kampçılık ürünleri nasıl

mehmetsunu

İKONOKLAST
Başlık
263
Tepki
12.637
Bisiklet
Cube
Biraz inceledim, kullanışlı ve hafif geldi tam bisiklet turlarının istediği gibi. Kullananlardan tecrübe ve incelemelerini alabilirmiyiz.

Yegah

Daimi Üye
Başlık
7
Tepki
502
İsim
M.Can
Bisiklet
Trek
tek kişilik çadırı var bende. 1kg civarı ağırlığı var. kesinlikle kalitesiz değil hatta tam tersi dünya markalarıyla kafa kafaya gider. 7-8 defa kullanma şansım oldu. çok memnunum. markaya güvenim var.

dtcf31

Daimi Üye
Başlık
0
Tepki
295
İsim
Güven
Bisiklet
Carraro
peki fiyatları nasıl acaba ?

MakRo

Forum Bağımlısı
Başlık
3
Tepki
2.585
İsim
Alperen Atman
Bisiklet
Bianchi
Firmanın özellikle cloud up 2 model çadırı çok hoşuma gidiyor. Her seferinde alayım diyorum yok dolardı yok bir şey derken erteliyorum bu ara yine ertelemek zorunda kaldım. Hatta bir çadır incelemesi vardı forumda bu çadırdan bahsedilmiş husky'e kafa tuttuğunu yazmışlardı. Konu linki : Ucuz çadır incelemesi Benimde hoşuma gidiyor 2 kişilik çadırı bile 1.5 KG. Youtube üzerinde Norveç Fiyordlarında bile kullandıkları videoları mevcut. Çadırına ek şişme matlarını çok övüyorlar tabi 39$ olunca biraz iştahımı kaçırdı. Şu çadır
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.
1 gün önce 83 $'dı şuanda 94.50 olmuş. Farklı incele videoları da mevcut.

Ekleme: Yine forumda @Velespitli Seyyah 'ta aynı markanın çadırı kullanıyor, konularında görmüştüm. Hatta aldığı satıcı şu galiba alttaki geri bildirimdeki resim forumda da mevcut.

Tepkiler: melihh35

Gringo1903

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
187
Bisiklet
Scott
Ben siparişini verdim cloud up 2 modelinin 210t polyester olanını ve şişme matını, indirim vardı mat ve çadır 140 dolara geliyordu, dolar yüksek olunca pek uygun olmuyor ancak Türkiye' de benzer kiloda çadırı yakın fiyata bulmak cok zor
aynı şekilde mat da öyle 1000 tl üzerinde fiyatları. Bakalım gelince bol bol resmini paylaşırım.

Tepkiler: MakRo

hüseyingürgah

Aktif Üye
Başlık
4
Tepki
133
Merhaba. Star river ürününü ve şişme yastığını kullanıyorum. İki üründen de memnunum. Çadırın bana göre kötü yanı yağmurluğunu örttüğümde havalandırma sisteminin çok iyi olmaması. Kampın birisinde aşırı yağmura denk geldim. Alttan biraz su aldı ancak yağmur fazlaca yağıyordu. Genel olarak memnun kaldım.

Infinity dragon

RockRider
Başlık
3
Tepki
677
İsim
Ömer
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben de aynı markanın hidrasyon çantasını alacaktım kararsız kaldım.Güvenilirmidir sizce almalı mıyım ?

Ziya On Road

Hem Yolcu Hem Turcu
Başlık
9
Tepki
2.324
İsim
Ziya Bilgitoğlu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Naturehike Star River 2 çadırı kullanıyorum. Backpicking kullandığım için çok ideal hem az yer kaplıyor hem hafif (2 kg). Ayrıca şişme mat, katlanır tabure gibi ürünlerini kullanıyorum. Gayet başarılı. Çadıra ayrıca parantez açmak istiyorum. Haziranda Akdeniz turuna çıkmıştım. Tamda yağmur ve dolu zamanı. Ne yağmurda ne de doluda beni hiç üzmedi. Kurulumu gayet basit. Çift kapılı oluşu büyük avantaj. İçi ferah ve havadar.

Başlık
11
Tepki
106
Bisiklet
Sedona
Aliexpress'ten şişme yastığını almıştım. Oldukça ince ve hafif ama kendiliğinden havası iniyor. O nedenle Naturehike'a biraz mesafeliyim.

Velespitli Seyyah

Keşfetmek Güzeldir...
Başlık
80
Tepki
2.365
İsim
Sabri
Bisiklet
Carraro
Naturehike Outdoor Baharat Setini incelemiştim, severek kullanıyorum ve memnunum .

Tepkiler: mmakif

everhard

Üye
Başlık
0
Tepki
43
İsim
Tolga A.
Bisiklet
Carraro
Hafif, uygun fiyatlı (mevcut kurlar ile hiçbir şey uygun değil ya neyse) ve kaliteli çadır arayışında olanlara kesinlikle önerebilirim. Bir çok faaliyet ve hava koşulunda deneyimlediğim için kafamda soru işareti olmadan önerebiliyorum. Türkiye'de her mevsim (çok sert rüzgar/fırtına olmadıkça yüksek irtifada bile) kullanılabilir. Özellikle Cloud up ve Mongar modelleri oldukça iyiler. Detaylı bir inceleme yazısı için :

Tepkiler: MakRo
Yukarı Alt