Nasıl Birşey Almalıyım??

Tepki
0
merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum...herkese selamlar

benim önceden bianchi platoon vardı.baya seviyordum falan ama çalındı.:mad: .bir yıl kadar oldu çalınalı.şu anda bisiklet almayı düşünüyorum.fazla bi bütçem yok.250 liralık bişeyler bakıyorum.sizin bana tavsiyeleriniz var mı marka olarak?

abim ümit bisiklet al diyo ama ben pek yanaşmıyorum.bisan mı alsam diye düşünüyorum.ama bu fiyata iyi birşey bulabilir miyim diye düşünüyorum.

yardımcı olursanız çok sevinirim benim için gerçekten çok önemli...

herkese şimdiden teşekkürler,lütfen cevapsız bırakmayın.

Scudo

globaldriver

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
Ugur Bilgili
Bisiklet
Trek
Öncelikle foruma hoş geldiniz. Almak istediğiniz bisikleti genellikle nerede hangi amaç için kullanacaksınız?

• Beğen
Tepkiler: Merve Kocabaş
Tepki
0
yaw mtb alacam da şimdi yeni bi bisiklet bulduk promax die.adamlar kendileri toplamışlar sadece önde süspansiyon var alüminyum kadro işte.250 lira diyolar.ama bisikletin rengi iğrenç gri tamamen.abim boyarız diyo.pro-max die bişi hiç duymadım.benim aklım bisanda kaldı.abim diyo bisanın bi profesyonel serisi var bi de diğer kıytırık markalarla rekabet için yapılmış kıytırık serisi var diyo.işte ben abimin kıytırık dediği seriden bişiler beğendim.bufalo, sportmen ,fokker.şu durumda en uygunu hangisidir.profesyonel değilim pek bişi bilmiyorum.

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Tepki
0
ya arkadaşlar o promax taklit çıktı şimdi bana çok kararsız diceksiniz ama ümit bisiklet buldum.çok hoşuma gitti.adresini bi yollim resmine özelliklerine bakın.

(link)

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar vites falan hep shimano ona tav oldum. siz de bi bakın da.

Veli Bahtiyar

Daimi Üye
Tepki
121
Bütceniz az. Arka amortisörlü birşey almayın + Aluminyum kadrolu bişi olsun.
Vitesin shimano olması birşey ifade etmez. Örneğin shimanonun 10 euroya da 170 euroya da arka vites attırıcısı var. Diğer parçalar içinde geçerli. Dikkat etmeniz gereken şey bütcenize göre olabilecek en iyi bisikleti almak olsun. Hafifliğede dikkat edin.

• Beğen

enginayan

Üye
Tepki
132
hepsi burada da199Tl ye bir bisiklet var ama markası salcano mu bulamadım fakat salcano ana başlığı altında eger salcano ise alabilirsin bir incele istersen. bence gayet makul. kaçırma üstelik taksit imkanıda var.

(link)

• Beğen

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
Bisikletin üstündeki o yaylar amortisörler sizi aldatmasın. Biraz bütçenizi aşabilirseniz salcano ng 650 gayet iyidir kullananlar çok memnun. Linkteki ümitle ilgili olarak bence fena değil alu kadro donanım zamanla geliştirilebilir. Ama bir yere kadar.

• Beğen
Tepki
0
bu salcano ng650
(link)
(link)

bu da ümit evolution
(link)
(link)

bu iki bisiklet arasında pek bi fark göremedim. sizce çok fark var mı bu ikisi arasında? çünkü evolution tam sınırda fiyat olarak

mert deniz

Aktif Üye
Tepki
202
Bence gidin bir bisikletçiye beğendiğiniz bir kadroya,
istediğiniz parçaları taktırınız, hazırla aynı paraya gelecektir fakat herşey istediğiniz gibi olacaktır.
Hazır alacağınız bisikletin selesi, jantları, aynakolu vb. parçaları kötü olacaktır.
Bol pedallar, başarılar.

Tepki
0
arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim ama gönderdiğim iki bisikleti karşılaştırırsanız benim için daha faydalı olacak.şimdiden teşek