Narlıdere-Güzelbahçe arasındaki yol planlaması

Türka¥

Forum Bağımlısı
Başlık
105
Tepki
2.946
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
197908

otoban viyadükünü geçtikten sonra taa Güzelbahçe'ye kadar olan bu yolun tam ortadan değil de, görseldeki gibi tuhaf bir şekilde sola yanaşık şekilde bölünmesinin nedeni nedir.. "araçlar sağ tarafa parketsin" diye düşünüyorlarsa oldukça aktif bir yol olduğu için öyle çok fazla parkeden de olmuyor yani.. halbuki bu yolu tam ortadan bölseler, iki kenarda da bisikletler için oldukça güzel bir pay kalıyor..

belediyeye mail atıp sorsak mı napsak.. yine hayallerde mi yaşıyorum acaba :D

tzeybek

Aktif Üye
Başlık
2
Tepki
64
İsim
Tamer Zeybek
Bisiklet
Cannondale
Doğalgaz boru hattı geçtiği için yol çok bozuk ve yamalı yamalı haldeydi. Bunu gidermek açısından kısa bir bölümü 1-1,5 km kadar tamir amaçlı olduğunu düşünüyorum.

mehmetsunu

İKONOKLAST
Başlık
264
Tepki
12.993
Bisiklet
Cube
Bu yol bana lazım olacak. Lütfen İzmirliler bir gayret, bir kampanya "urladan konak a bisiklet yolu istiyoruz."

emreertuna

Üye
Başlık
0
Tepki
131
İsim
Emre Ertuna
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sahil kenarına bir bisiklet yolu yapılacak şeklinde duymuştum, doğruluğunu bilmiyorum.

cumhursonmez42

PERFORMANS YOL GRUBU
Başlık
1
Tepki
45
İsim
cumhur sönmez
Bisiklet
Lapierre
yolu görünce tam paylaşımlık yol olarak düşündüm urla merkeze kadar efsane olurdu cok sık kullanılan rota

MuratHan

Forum Bağımlısı
Başlık
61
Tepki
2.025
Bisiklet
Scott
İzmir den taşınmadan önce Narlıdereye kadar bu kesim de çalışma vardı, 8 sene öncesinden bahsediyorum, ince bir yama yapılmıştı ama asfalt seviyesinden düşük bir yama idi. Trafiğin yoğun olduğu hafta sonları ve akşam üstleri yolun bu kesimi tehlikeli oluyordu. Bisiklet yolu olacaksa eğer sahil tarafında ki şerit üzerinde olur gibi.

tzeybek

Aktif Üye
Başlık
2
Tepki
64
İsim
Tamer Zeybek
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar;

Fotoğraf da görünen kısım tamirat amaçlıdır.. 2018 yılında İBB sinin açıkladığı proje link aşağıdadır.

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yukarı Alt